Aktif Moda

Düşük Bel Pantolon Modelleri

Düşük Bel Pantolon Modelleri

Düşük Bel Pantolon Modelleri

Düşük Bel Pantolon Modelleri her ne kadar geride kalmış gibi dursa da bu sezon tekrar bizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Artık çok fazla gündeme gelmeye başlayan düşük bel pantolonlar kendi içinde de birçok modele sahip. İspanyol paça, dar paça, skinny gibi pantolon modellerinde düşük bel modeller mevcut.

Düşük Bel Pantolon Modelleri en çok da ince belli olup bunu sergilemek isteyenler için harika bir fırsat olacak. Defilelerde sık sık görülen düşük bel pantolonların yanı sıra aynı zamanda düşük bel eşofmanlar da bu sene moda olacak. Spora giderken veya yürüyüş yaparken rahatlıkla kullanılacak olan bu eşofmanların kullanımın gerçekten çok rahat.

Düşük bel pantolonları giyebilmek için aslında erkeklerin de kadınlarında iyi bir vücuda sahip olmaları gerekli diyebiliriz. Çünkü düşük bel pantolon modelleri için erkeklerin adonis kası yani bir çeşit karın kasına, kadınların ise ince bir bele sahip olmaları bu modelleri daha üzerlerinde daha iyi taşımaları anlamına geliyor. Dolayısıyla bu da iyi bir fiziği gerektiriyor.

Düşük bel tercih edecek hanımların ve beylerin kesinlikle kısa boylu olmamalarını öneririz. Malumunuz Düşük Bel Pantolon Modelleri kısa olan bacak boyunu daha da kısa göstererek hoş olmayan bir görünüm ortaya çıkaracak. Bu nedenle düşük bel pantolon almak istiyor veya kullanıyorsanız fiziki özelliklerinize dikkat etmenizde fayda var.

Boggy modeller oldukça bol ve düşük belli bir modeldir. Patencilerden ve rap şarkıcılarından esinlenilerek yaratılan bu model, sportif bir görünüm yaratmak için oldukça kullanışlı. Popüler olan ve aslında bir anlamda kovboy pantolonlarını andıran bu modelin en önemli özelliği, paçalarının çizme ya da kalın botlar üzerinden rahatlıkla geçebiliyor olması. Bu şekilde rahat bir kullanım sağlayıp sizi üzmemiş oluyor.

Bootcut ise en çok tercih edilen modellerden biri. Ultra düşük bel olan bu pantolon modeli streç ve dar kumaşlardan yapılarak daha çok kalçayı ön planda tutmak isteyenler tarafından tercih ediliyor. 70’lerin sonu ya da 80’lerin başında ortaya çıkan bu modeller bu sezonda da sık sık karşımıza çıkacak.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Abiye Elbise Modelleri başlıklı konuda; Abiye Elbiseler, abiye elbiseleri ve Abiye Modası hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof