Aktif Moda

Ebru Akel Kimdir

07.01.2015
3.371
Ebru Akel Kimdir

Ebru Akel Kimdir

Ebru Akel izmir alsancak’ ta 1 mart 1976 da doğmuştur. Ebru Akel yaş olarak şuanda 39 yaşındadır. Fiziksel özellikleri içerisinde Ebru Akel boyu 1.72 cm ve kilosu 55 tir. 7 yaşında bale eğitimi almaya başlayan güzel sunucu 9 eylül üniversitesinden bale bölümü mezunudur. Ablası Deniz Akel’in oyuncu ve yönetmen olması sebebiyle kendisi de ekranlarda yerini aldı. Ebru Akel ilk oyunculuk tecrübesine Suat Suna nın hasret fenerleri isimli klibinde başlamıştır.

Hatırlayacağınız üzere 1996 da Hiç bana sordun mu ? dizisinde rol almış, 1997 de Motor Life programının sunuculuğunu yapmış, 1998 yıl başlarında Eltiler isimli dizide oyuncu olarak rol almıştır. 19 ocak tarihinde bu tarz benim yarışmasının sunuculuğunu yapacaktır.

1998 yılından 2000 yılına kadar oldukça beğeniyle izlenen Sihirli Ayna programında sunuculuk yapmıştır. Ve arada birçok daha dizi ve programda ön planda olarak hala aktif olarak ekranlarda görmekteyiz. Ebru Akel saç rengi konusunda oldukça zevkli ve kendisine yakışan tarzları seçmekte. Genellikle çikolata ve kahverengi tonları tercih etmektedir. Ayrıca değişik saç stilleri ile herkese örnek olacak şekiller sergilemektedir. Sözü daha fazla uzatmadan hayranı olduğunuz sanatçının resimlerini sizler için derledik ve sunduk.

Ebru Akel instagram : instagram.com/ebruakel

Ebru Akel Twitter : twitter.com/akelebru

Ebru Akel Resimleri

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2021 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.