Aktif Moda

Elbise Üzerine Kazak Kombinler

Elbise Üzerine Kazak Kombinler

Özellikle de son zamanların trendi haline gelen elbise üzerine kazak kombinler bizce de oldukça şık. Hem spor görüntü hem de çok şık görünümü sayesinde herkesin gözleri sizde kalacak. Özellikle de nu moda etek giymek isteyip dolabında etek bulunmayan insanların kurtarıcısı. Günlük hayatta, nişanda, işe giderken ya da bir kahvaltıda kısaca her yerde çok rahat kullanabileceğiniz bu elbise kazak kombini sizin için vazgeçilmez olacak.

O zaman bu elbise üzerine kazak kombinler için küçük fikirler verelim. Bilmelisiniz ki bu kombini yapmak çok kolay. Fakat dikkat etmeniz gereken ince bir kısım var. Eğer bu kısmı mahvederseniz o zaman tüm kombininiz bozulabilir. Mesela keskin boyun yakası olan bir elbiseye kazak giymek daha güzel olabilir. Yakısını çıkartmak sizi farklı bir havaya sokacaktır. Yakasız tercih etmek isterseniz eğer bu da kesinlikle şık görünecektir. Diğer önemli konu ise renk ve desen. Hem elbisenin deseni hem kazağın deseni uzaktan bakıldığı zaman kesinlikle bir kargaşaya sebep olmamalı ve renkler yakışmalıdır. O zaman elbise üzerine kazak kombinler hakkında kafanızda bir şeylerin canlanması için örnek modellerimize bakabilirsiniz.

Elbise Üzerine Kazak Kombinler

İlk örnek bu çok şık gününüzün canlı olmasını sağlayacak elbise ve kazak kombini. Bu kombinin canlılığı ve sizin güzelliğinizin uyumu ile gününüz şahane geçecek. Bu siyah elbisenin üzerine konulan mavi desenler sanki elbisenin rengi mai göstermiş. Üzerine ise bu elbiseyi biraz daha açmak adına beyaz bir kazak tercih edilmiştir. Kazağın yakasının burada yuvarlak olması önemli çünkü elbisenin yakısını daha güzel ortaya çıkarabilir. Elbisenin etek kısmına bir kemer takılmış ve kazak kemer sayesinde bükülmeli durmuş. Kesinlikle çok şık olan bu kombin ile siyah bot tercih etmelisiniz. Takı olarak gümüş halka ve saat kullanabilirsiniz. O zaman biraz daha değişik modellere bakmaya devam edelim.

Elbise Üzerine Kazak Kombinler

En Şık Duruşa Sahip Elbise Üzerine Kazak Kombinler

Şimdi vereceğimiz kombin örneği kesinlikle çok kullanışlı. Çünkü eğer kazağın altına tercih edeceğiniz bir elbise modeli bulamadıysanız o zaman bu görünümü deneyebilirsiniz. Size çok bol olan erkek gömleğinin üzerine yine çok bol duran balıkçı yakasına sahip bir kazak giyinebilirsiniz. Burada gömlek ile kazağın renginin birbiri ile birebir aynı ya da zıt olmamaları gerekiyor. Gerçekten uyumlu renkler kullanmalısınız. Mesela bebek mavisi bir gömlek ile pudra pembesi bir kazak kullanabilirsiniz. Eğer boyunuz uzunsa diz üstü gri topuklu çizme eğer kısaysa beyaz botlardan kullanabilirsiniz. Günlük görünümde olduğu için takılarınızı da sade seçmelisiniz. Ayrıca bileğini kıvırarak değişik hava katabilirsiniz.

Elbise Üzerine Kazak Kombinler

Eğer elbise gibi değil de gerçekten kazak etek gibi görünsün derseniz eğer bu kombini denemelisiniz. Bu kombinde zebra desenli bir elbisenin üzerine pudra pembesi bir kazak giyebilirsiniz. Hem zebra deseni ile uyumlu olduğu için hem de elbisenizi çok şık göstereceği için siyah kemer takabilirsiniz. Burada elbisenizin yakısını göstermek istemediğimiz için tercih edeceğimiz kazağın boynu kesinlikle balıkçı yakalı olmalıdır. Bu balıkçı yaka hem sizin boynunuzu uzun gösterecek hem de elbisenin yakasını kapatacaktır. Bu elbiseye ayakkabı olarak siyah çizme ya da siyah postallar kullanabilirsiniz. Kesinlikle bu elbise kazak kombinlerinde her türlü bot ve çizme çok güzel gidiyor.

Eğer kazak ile elbise kombini nasıl yapılır emin olamıyorsanız kesinlikle bu kombinler sizin işinize yarayacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken ayrıntı desenler ve renklerdir. Bunu sağladıktan sonra yakayı ortaya çıkarmak kazağın kolunu kıvırmak gibi küçük dokunuşlar yapabilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 12 ve 15 Yaş Abiye Modelleri başlıklı konuda; 12 ve 15 Yaş Abiye Modelleri, 12 Yaş Abiye Modelleri ve 15 Yaş Abiye Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof