Aktif Moda

Elçin Sangu’nun Saç Rengi

11.04.2018
945
Elçin Sangu’nun Saç Rengi

Elçin Sangu’nun Saç Rengi

Kiralık Aşk dizi ile herkes tarafından tanınan Elçin Sangu gerek güzelliği gerek doğallığı gerek ise oyunculuğu ile tüm izleyenleri büyüledi. Kısa zamanda geniş bir hayran kitlesi yakalayan Elçin Sangu hala başarısını sürdürüyor. Elçin Sangu’nun Saç Rengi en çok dikkat çeken bir diğer yanı oldu. Güzel oyuncunun saç rengi en başlarda doğal değil olarak bilinse de kısa süre sonra kendi saç renginin o şekilde olduğu öğrenildi. Instagram hesabı üzerinden küçüklük fotoğrafını paylaşan güzel oyuncu turuncu saçlarıyla herkesi şaşırttı.

Elçin Sangu’nun hem saç rengi hem de saç modelleri oldukça dikkat çeken detayları arasında yer alıyor. Elçin Sangu 13 Aralık 1985 tarihinde İzmir’de doğdu. Çeşitli projelerde yer alan genç oyuncu en çok Kiralık Aşk dizisindeki Defne karakteri ile gündemde oldu ve bu rolü ile çok beğenildi.

Elçin Sangu Kiralık Aşk’tan sonra yine farklı projelerde yer almaya devam ediyor. Son zamanlarda Kiralık Aşk dizisindeki partneri yakışıklı oyuncu Barış Arduç ile birlikte bir filmde rol aldı. Elçin Sangu’nun saç renginden artık eski saç rengi olarak söz etmek mümkün. Çünkü güzel oyuncu yakın zamanda saç rengini değiştirmesine rağmen hayranları hala o bakır, turuncu tonlarındaki saç rengini daha çok beğeniyor. Eski saç rengi bakır kızılı olarak adlandırılabilir. Bu saç rengi kendisinin ten rengine daha çok uyum sağlıyordu. Kiralık Aşk dizisinden beri bu renge alışan hayranları Elçin Sangu’nun Saç Rengi ni yine eski hali ile görmek istiyor.

Başarılı ve güzel oyuncu Elçin Sangu bir süreliğine bir proje için saç rengini değiştirmişti. Genç oyuncu yeni saç rengi için kumral rengi seçti. Kendisi bunun boyadan ziyade güneşin etkisiyle olduğunu söylese de hayranları eski saç rengini geri istemeye devam ediyor. Bu saç rengi ten rengine çok fazla uymadığı için bakır kızılı her daim daha çok yakışan oyuncuya saç rengi ile ilgili olumlu ve olumsuz tepkiler var. Ama hayranları yine de onun başarısını ve yeni projelerini dört gözle bekliyor.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Sinan Binay Kimdir? başlıklı konuda; Sinan, Sinan Binay ve Sinan Binay Kimdir? hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof