Aktif Moda

Elie Saab 2015/2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Elie Saab 2015/2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Elie Saab 2015/2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Elie Saab benim hayran olduğum Lübnanlı tasarımcı… Defilelerinde kadın, her zaman öz güven patlaması yaşıyor.. Kıyafetleri, kadınların kendine olan güvenini nasıl artırabileceğini düşünüp, o şekilde tasarlıyor, bence. Orta doğunun ve batının karışımı, yeni bir sentez oluşturdu, Elie Saab.  O’nun defilelerini izlerken, sen de az biraz o kendine güven patlamasından faydalanıyorsun..

Elie Saab 2015/2016 Sonbahar/Kış koleksiyonunda, deri, dantel, peluş, hepsi bir arada ve o kadar itina ,incelikle kullanılmış ki, hiç bir parça göz yormuyor. Her parça olması gerektiği yerde, abartısız. Deri dizaltı çizmeler, deri ucu açık yarım botlar, deri kemerler ve deri eldivenler, kombinlerin tamamlayıcı aksesuarları olmuş. Baştan aşağıya kırmızı, feminenliği en üst noktaya taşırken. baştan aşağıya askeri yeşil ve parlak düğmeler, tam bir tezatlık noktasında birleşiyor. Zira Elie Saab 2015/2016 Sonbahar/Kış koleksiyonunda her kadın güzel, her kadın feminen, her kadın öz güvenli, her kadın kışkırtıcı ve cazibeli. Herkesin kendine ait bir tasarım bulacağı kesin, Elie Saab 2015/2016 Sonbahar/Kış koleksiyonunda..

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Gucci 2015/2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonu başlıklı konuda; gucci 2015 2016 koleksiyonu ve gucci sonbahar kış hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof