Aktif Moda

En Güzel Gecelik Modelleri

En Güzel Gecelik Modelleri

Gecelikler çok önemsiz kıyafet gibi görünse de aslında çok önemlidir. Kumaşının kalitesi, bedeninize tam olup olmaması gibi önemli şeyleri vardır. Bunun yanı sıra uyurken bile şıklığa önem veren kadınların gecelikleri de en güzellerinden biri olmalı. Bizde sizler için en güzel gecelik modellerini aradık ve listeledik. Eminim çok seveceksiniz.

En Güzel ve Rahat Gecelik Modelleri

Gecelik modellerinde güzellikten ziyade rahatlık arıyoruz. Uyurken rahat olmayı hepimiz seviyoruz. Özellikle giydiğimiz geceliğin bizi sıkmaması ya da gecelik yüzünden hareket edemeyişimiz kabusa doğru bizi bir adım daha yaklaştırıyor. Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta da kumaşı. Genellikle saten bir kumaşa sahip pijama bizi daha rahat hissettirecek ve ferah olmamızı sağlayacak. Eğer kalın kumaşlı bir gecelik seçersek gece bunalırız, terleriz ve oldukça kötü uyku geçiririz. Bunlar dikkat ederek sizlere en güzel gecelik modelleri yazısını hazırladık.

en güzel gecelik modelleri

 

Saten demişken çok şık olan saten gecelik ile başlamak istedim. Petrol mavisi olan bu gecelik hem rengi ile çok şık olmanızı sağlayacak hem de saten olması ile de rahatlığınızı koruyacak. Göğsündeki dantel detayı sayesinde de sizleri daha çok şık görünmenizi sağlayacak. Eğer bir pijama partisine giderseniz kesinlikle bu geceliği yanınızda götürmelisiniz. Üzerine de sabahlık olarak beyaz dantel sabahlık tercih edebilirsiniz. Eminim çok şık olacaksınız.

en güzel gecelik modelleri

Öyle bir gecelik düşünün ki hem çok şık hem çok rahat hem de sizi uzun ve zayıf gösterecek. İnanması biraz zor olsa da en güzel gecelik modelleri yazısında böyle bir gecelik modeli mevcut. Bu gecelik modellenin tahmin edeceğiniz gibi düz çizgileri var. Beyaz ve gir renkten oluşan bu gecelik elbise hem sizi çok güzel gösterecek hem de çok rahat olmanızı sağlayacak. Kullandıkça kullanmak isteyeceğiniz bir gecelik modeli. Özellikle de yaz mevsimlerinde sizi ferah tutacak.

en güzel gecelik modelleri

Daha sevimli olduğunu düşündüğümüz bu kiraz desenli modeli çok beğeneceksiniz. Pudra pembesi elbisenin üzerinde ki beyaz kiraz desenleri ve göğüs kısmında kiraz logosu var. Hem çok şirin hem de çok rahat olan bu elbise modelini çok seveceksiniz. Eğer yine pijama partisine gidecekseniz bu geceliği de kullanabilirsiniz. Sabahlık olarak beyaz renkte sabahlık kullanabilirsiniz. Eminim çok güzel görüneceksiniz.

en güzel gecelik modelleri

Krem rengi geceliğin üzerine siyah puantiyeler olan bu modelde sizin uyurken bile ne kadar tarz sahibi olduğunuzu gösterecek. Özellikle değişik tarzda kesilen etek kısmı ile daha da güzel olan bu gecelik modeline ayrıca hayran kalacaksınız. Yaz mevsiminin kurtarıcısı olan saten kumaşı da yazın oldukça rahat etmenizi sağlayacak ve sizlerin ilgisini oldukça çok çekecek. Kesinlikle vazgeçemeyeceğiniz modellerden olacak.

en güzel gecelik modelleri

Gömlek Tarzındaki Güzel Gecelik Modelleri

Gecelik modeli deyince akla her ne kadar elbise tarzı gelse de bu gömlekli pijamalarda oldukça rahat ve sizi serin tutacak. Tüm gün boyunca bu gecelik ile evde dolaşabilirsiniz. Ayrıca kumaşının saten olması sizin daha serin olmanızı sağlayacaktır. Bu model geceliği alırken kumaşın likralı olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca bu model bir geceliğin üzerine sabahlık almanıza da gerek yok.

en güzel gecelik modelleri

Gömlek gecelikte sizin çok rahat olmanızı ve çat kapı misafir gelirse diye hazırlıklı olmanızı sağlayacak. Çeşitli renklere sahip olan bu gömlek geceliği kesinlikle denemelisiniz. Özellikle de çat kapı misafirleriniz gelirse sanki bir gecelikle değil de gömlek ile ağırlıyormuş hissi vermektedir. Kesinlikle bu modeli denemeli hem rahatlığını hem de ne kadar şık olduğunuz kendiniz fark etmelisiniz. Şimdiden güle güle kullanın.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2021 En Güzel Mayo Modelleri başlıklı konuda; 2021 En Güzel Mayo Modelleri, 2021 Mayo Modelleri ve Mayo Modası hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof