En Güzel Mil Oya Örnekleri 2015

En Güzel Mil Oya Örnekleri 2015

Mil Oya Örnekleri 

Örgü denilince akıllara ilk gelen kuşkusuz mil oyası dır. Sadece kazak, hırka, patik gibi birçok parçaya yakışıyor olsa da mil oyası yazmalar ve tülbentler içinde harika oluyor. Mil oyaları aslında kadınların hiç ellerinden düşürmediği severek yaptığı kibar ve şık tasarımlı oyalardır. Bu sebeple her zaman aynı modeli yapmak yerine çoğu zaman yeni mil oyaları modelleri çok fazla arayış yapılıyor.

Çeyizlerde oldukça beğeni ile görülen mil oyaları birçok tasarımda severek kullanılıyor. Mesala evinizde ki havlulara mil oyası havlu modelleri örneklerinden bakarak harika modeller uygulayabilirsiniz. Uyguladığınız bu modelleri ister hediye amaçlı isterseniz kızınızın çeyizine veya sevdiklerinize gönül rahatlığı ile hediye edebilirsiniz. Ancak her örgü işinde olduğu gibi mil oyası yapımı da oldukça sabır isteyen ve uğraş isteyen bir örgüdür. Yapacağınız bu örgünün en güzel görünümde olması için sizler adına birbirinden güzel mil oya örneklerini ve yeni mil oyalarını bir araya getirdik. Sizin için derlediğimiz bu görsel şölenden beğendiğiniz modeli belirleyerek hemen örmeye başlayabilirsiniz.

 

Mil Oya Örnekleri 

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Örgü Saç Bandı Modelleri başlıklı konuda; örgü saç bandı ve örgü saç bandı modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.