En İyi Seks Pozisyonları

En İyi Seks Pozisyonları

Cinsel hayatınızın daha hareketli olması için sürekli farklı seks pozisyonları deneyebilirsiniz. Yapılan araştırmalara göre kadınların cinsel ilişki sırasında orgazm sıkıntıları yaşadığı gözlemlenmiş. Halbuki farklı seks pozisyonları deneyerek çok daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. En iyi seks pozisyonları hem kendinizin hem de partnerinizin rahat edeceği pozisyonlardır. Partnerinizle aranızda ne kadar çekim bulunursa bulunsun farklı seks pozisyonları denemek her zaman hayatınıza renk katacaktır. Cinsel hayatınızda denediğiniz farklılıklar sosyal hayatınızdaki ilişkileriniz üzerinde de olumlu etki bırakacaktır.

Cinsel hayatınızda yaşadığınız problemler zaman içerisinde partnerinizle sıkıntı yaşamanıza neden olur. Partnerinizin ilişki esnasında eskiden hoşlandığı şeylerden şimdi hoşlanmadığını fark edebilirsiniz. Monoton bir seks hayatı hem kadın hem de erkek için oldukça sıkıcı olabilir. İlişkide sizi eğlendirecek ve daha fazla zevk almanızı sağlayacak olan yeni pozisyonlara karşı açık olmalısınız. Yeni seks pozisyonları denemek cinsel hayatınızı renklendirmenin en etkili yollarından birisidir. Her gün farklı bir seks pozisyonu deneyerek yatak odanızı hareketlendirebilirsiniz.

Kamasutra Seks Pozisyonları

Farklı Seks Pozisyonları

Her iki tarafında zevk almasını sağlayan seks pozisyonlarını tercih edebilirsiniz. En iyi seks pozisyonları genellikle her iki tarafında orgazma ulaştığı pozisyonlardır. Çiftler genellikle ayakta kalma pozisyonunu tercih ediyorlar. Bu pozisyonda erkek kendini duvara yaslar. Kadının bir bacağını yukarı kaldırırken diğer eliyle de kadını sarabilir. Kadının kendisini biraz daha geriye atması ile birlikte karın kısmı birbirine yakınlaşarak daha kolay orgazm olmanızı sağlar. Bu pozisyon cinsel hayatınızın daha canlı olmasını sağlayabilirsiniz. Eğer bu pozisyonda zorlanıyorsanız kadını duvara yaslayabilirsiniz.

Ayaktaki pozisyonlar genellikle her iki taraf için yorucu oluyor. Biraz daha kolay ve farklı bir seks pozisyonu denemek istiyorsanız Kali Asana pozisyonunu deneyebilirsiniz. Oldukça eski kökenli bir pozisyon olan bu pozisyonu ara dinlenme olarak deneyebilirsiniz. Bu pozisyonda genellikle erkek yatakta dümdüz yatarken kadın üzerinde durmaktadır. Vücudu dik tutma, çömelme, hafifçe eğilme gibi farklı teknikleri deneyebilirsiniz. O an nasıl rahat edeceğinize bağlı olarak bu pozisyonu değerlendirebilirsiniz. Kadınlar bu pozisyonda daha kontrollü olduğu için penetrasyon derinliğini de ayarlayabilirler.

Erotik Seks Pozisyonları

Orgazma Ulaştıran Seks Pozisyonları

Bazı pozisyonlar kadınların daha kolay orgazm olmasına yardımcı olur. Makas pozisyonu da klitorisin uyarılması için harika bir pozisyondur. Çünkü kontrol kadında olduğundan cinsel birleşme derinliğini kendisine göre ayarlayabilir. En iyi seks pozisyonları arasında yer alan bu pozisyonda erkek sırt üstü uzanır ve dizlerini büker. Kadın sanki ata biniyormuş gibi bir bacağı erkeğin kalçasının yanında, diğer bacağı da erkeğin bacaklarının arasında kalacak şekilde oturur. Kontrol tamamen kadında olduğu için hızı ve baskı miktarını tamamen o belirler.

Klitoral dokunuşların olduğu pozisyonlar kadınların daha kolay orgazm olmasını sağlar. Klitoris kadının daha kolay uyarılmasını sağlayarak orgazma ulaşmasına yarar. Eğer partnerinizin yalancı orgazm sesleri çıkardığını düşünüyorsanız bu dokunuşları içeren seks pozisyonlarını deneyebilirsiniz. Tepetaklak pozisyonunda da kadın üsttedir. Erkek sırt üstü yatarken kadın da ayaklarını erkeğin başının yanında olacak şekilde konumlandırır. Kadının gövdesi ve başı erkeğin bacaklarının üzerinde durur. Göz kontağının olmadığı bu pozisyonda klitoral dokunuşlar önem taşıyor.

Farklı Seks Pozisyonları

Kamasutra Pozisyonları

Hindistan’da Sanskritçe olarak yazılmış olan Kamasutra kitabı içerisinde gerçekleşebilecek 99 farklı seks pozisyonunu barındırıyor. Çiftler arasındaki enerjiyi yükselten bu pozisyonlar sayesinde çok daha kolay bir şekilde orgazma ulaşabilirsiniz. Kamasutra pozisyonlarının bir kısmını yapmak için akrobatik bir vücuda sahip olmanız gerekebilir. Erotik V pozisyonu bu pozisyonlardan birisidir. Kadın bir masanın köşesine oturur ve erkek kadının önünde durur. Cinsel birleşmenin gerçekleşebilmesi için erkeğin hafifçe dizlerini kırması gerekebilir. Kadın bacaklarını erkeğin omzuna atar ve geriye doğru yaslanır.

Kamasutra pozisyonları ile cinsel hayatınıza farklı bir renk getirebilirsiniz. Daha kolay yapılabilir bir seks pozisyonu ise aşk üçgenidir. Klasik misyoner pozisyonda olduğu gibi kadın alttadır. Kadın dizlerini kırarak kendisini hafifçe yukarıya kaldırır. Erkek de dört ayak üzerinde kadının üzerine kapanır ve bu şekilde birleşme sağlanır. En iyi seks pozisyonları arasında yer alan bir diğer pozisyon ise sihirli dağ pozisyonu. Bu pozisyonda kadın dağ gibi yığılmış yastıkların üzerine uzanır. Dizlerini kırarak oturur. Erkek de kadının üzerine kapanarak cinsel birleşmeyi sağlar.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Afrodizyak Etkisi Olan En Önemli Yiyecekler başlıklı konuda; Afrodizyak Etkili Deniz Ürünleri, Afrodizyak Etkili Kırmızı Renkli Meyveler ve Afrodizyak Etkili Yiyecekler hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.