Aktif Moda

En İyi Sivilce Kremleri Nelerdir?

11.04.2018
903
En İyi Sivilce Kremleri Nelerdir?

Ergenlik döneminden itibaren çıkmaya başlar. Bu süreden sonra artık peşimizi bırakmayan sivilceler daima çıkmak için fırsat kollamaya başlar gibi görünür. Ancak sivilceleri engellemek için öncelikle cilt bakımı ve temizliğine önem verilmelidir. Bu şekilde sivilcelerin çıkmasını önlemek mümkündür. Ancak bu bakım kremlerine çok fazla para harcayıp masraf yapmamak adına ev yapımı maskeler yapılabilir. Ev yapımı maskelerde dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Hassas bir cilde sahip olanlar bu anlamda çok dikkat etmelidir. Ev yapımı maskeler her zaman olumlu sonuçlar vermeyebilir bu nedenle cildinizin durumunu ve hassasiyetini öğrenip uygun maskelerin denenmesi önerilir. En İyi Sivilce Kremleri Nelerdir? Diye bakıldığında birçok seçenek karşımıza gelir.

İster bayan olsun isterse erken her iki cinsiyetinde ortak sorunudur. Sivilceleri yok etmek için ilk önce doğal yöntemleri bilmeniz gerekmektedir. Sivilce tedavisinde asıl amaç doğal ve kimyasallardan uzak yöntemleri tercih etmektir. Bazı  durumlarda sivilceleri yok etmek için en iyi sivilce kremleri kullanmak gerekebilir. Peki, En İyi Sivilce Kremleri Nelerdir?

Sivilce Kremleri ve Markaları

Benzamycyn, yağlı ciltler için birebir denecek kadar iyi bir kremdir. Ortalama 3 ay gibi bir süre kullanılması önerilir. İki ayrı maddeden oluşan krem bir haznede karıştırılıp hazırlandıktan sonra gece yatmadan önce cilde sürülür ve sabah güzelce durulanıp ardından nemlendirici bir kremle cilt nemlendirilir. Çok fazla bir yan etkisi olmayan kremin en çok şikayeti cilt kuruluğu olmuştur.

Fucidin, sivilceleri yok etmekte kullanılmasının yanında epilasyon ya da ağda sonrası çıkan sivilcelerde de etkilidir. Günde en fazla iki kere kullanılması yeterlidir. Tabi ki doktor kontrolü altında olması gerekir. İltihaplı sivilcelerde de etkilidir.

Imex sivilce kremi hem sivilcelerin geçmesini sağlar hem de kapatıcı gibi kullanılma özelliğine sahiptir. Antibiyotik içermesi sebebiyle iltihaplı sivilcelerin kurutulmasında etkisi çok fazladır.

Clecoin T yine sivilcelerin yok edilmesi için birebirdir. Ancak bunu kullananların kesinlikle güneşe çıkmaması gerekmektedir. Clecoin T akne tedavisinde oldukça başarılıdır.

Nadixa krem ise sivilce için doktora gidildiğinde ilk verilecek ilaçlardan biri olabilir. Bu krem deri altında oluşmaya başlayan sivilceleri yok etmek amacıyla kullanılır.

Tüm bu kremler doktor gözetimi altında kullanılmalıdır.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Yeni Doğan Bebek İhtiyaç Listesi başlıklı konuda; 2020 Yeni Doğan Bebek İhtiyaç Listesi, Yeni Doğan ve Yeni Doğan Bebek hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof