Aktif Moda

Erkek Bebek Odası Tasarımları

17.06.2015
1.909
Erkek Bebek Odası Tasarımları

Erkek Bebek Odası Tasarımları

Öncelikle bebek mobilyası seçerken nelere dikkat edilmesi konusuna değinmek istiyoruz. Öncelikle bebek odası modelleri içerisinde beğendiğiniz modeli belirlerken görünüşünden daha çok sağlıklı olup olmadığını ön plana almalısınız.  Bebek odası için sağlık açısından en çok tavsiye edilen ürünler genel olarak, ahşap bebek odaları, mdf diye adlandırılan aynı şekilde ahşabın bir diğer türü ve boya tercih edilmelidir. Ancak boya konusunda sıfır kurşun ve sıfır metal kullanılmış ürünler olması gerekiyor.

Diğer husus ise bebek odası modellerinde güvenlik kriteri aranmalıdır. Örneğin, dolap kapılarının yavaş kapanma sistemi, çekmecelerin sonuna kadar açıldığı zaman bile stoplama sisteminin olması gerekmektedir. Ayrıca seçtiğiniz bebek odasında mobilya kenarlarının yuvarlaklaştırılmış olması büyük önem taşımaktadır.

erkek bebek odasi ornegi - Erkek Bebek Odası Tasarımları

 

Ayrıca seçeceğiniz bebek odasının ileriye dönük olarak kullanışlı olmasına mutlaka özen gösterin. Mesala yatağının büyüyen olması veya sedir yatak olması bu anlamda büyük avantaj sağlayacaktır. Ve aşırılıktan kaçınmaya özen göstermelisiniz. Yani odayı süslemek amacı ile gereksiz kalabalıkla bebeğinize daha çok zarar vereceğinizi unutmamanızı tavsiye ediyoruz.  Son olarak tercih ettiğiniz bebek odası modelinin üretimini yapan firmanın belgeleri olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz.

Bu uyarıları yaptıktan sonra asıl konumuz olan erkek bebek odası tasarımlarına değinmek istiyoruz. Aslında bebeklere giysi veya mobilya gibi benzeri eşyalar alırken rengine çok dikkat edilmez ama genel algı olarak erkekte mavi tonları, kız bebekte ise pembe tonları tercih ediliyor. Erkek bebek odası modelleri içerisinde kararsız kalıpta beğendiğiniz modeli belirleyemiyorsanız bu anlamda tamda size rehberlik yapacak son yılların en çok tercih edilen erkek bebek odası tasarımlarını beğeninize sunduk. Unutmayın ister kız, ister erkek bebek odası modelleri olsun yukarıdaki belirttiğimiz kriterleri mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Erkek Bebek Odası Modelleri

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2022 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.