Aktif Moda

Erkek Mayo 2020 Modelleri

Erkek Mayo 2020 Modelleri

Erkek Mayo 2020 Modelleri

Yaz mevsiminin yaklaşıyor olması deniz sezonunun da açılacağına işaret. Erkek plaj modası da en az kadınlarınki kadar hareketli ve göz alıcı olacak. Beyler de şimdiden Erkek Mayo 2020 Modelleri ni araştırmaya başlasa iyi olacak. Zaten birçok mağazada eni sezon mayolar görücüye çıkmış durumda.

Yaz aylarında cool görünmek isteyen beyler, göz alıcı renkler ve mayo modelleri için yazımıza göz atsanız iyi olacak. Erkek Mayo 2020 Modelleri capcanlı ve göz alıcı renkleriyle plajları esip kavuracak. Bu nedenle tüm gözler beylerin üzerinde olacak.

2020 yaz sezonu erkek plaj modası kadınlarınkine adeta rakip diyebileceğimiz türden. Canlı renkler, göz alıcı desenler erkeklerin plaj modasına öncülük ediyor.

Göz alıcı desenler ve renklerden oluşan mayolar her zevke hitap edecek şekilde tasarlanmış. Monokrom desenler, ekoseler, renk blokları, çizgiler ve çeşitli baskılar sezonun dikkat çeken detaylarından. Çiçek desenleri, grafiti, geometrik şekiller, çizgi film karakterleri ve board şortlarla cool ve genç bir görünüm kazandırılmış mayolar erkeklerin de kadınların da bu yaz plajlarda dikkatlerini çekecek.

Slim fit kesimler, çarpıcı renkler bu sen çok fazla karşımıza çıkacak. Sarı, mavi, oembe gibi canlı renklerin dışında beyaz ve beyazla kombinlenmiş canlı renkler de olacak. Speedo modeli yüzücü mayoları ve boxer tipi mayolar yine plajlarda boy gösterecek. Hem plajda hem günlük hayatta tişörtlerle kombinlenerek her zaman kullanılacak hale getirilen board şortlar birçok erkeğin tercih edeceği mayo modellerinden biri olacak. Board şortlar her vücut tipine uygun olan modeller olduğu için kullanımı çok rahattır. Çok bol ve dökümlü olmadığı durumlarda kusurları kapatma özelliğine de sahip. Kilolu beyler aşırı bol kesimlerden ve büyük desenli modellerden uzak durmalı çünkü geniş kalıplar ve dikkat çekici desenler daha da kilolu gösterir. Bu sene çok fazla renkler arasında yer almasa da siyah ve koyu tonlar, küçük desenler ve boyuna çizgiler daha zayıf gösterir. Kalçadan düşen, aşırı düşük bel kesimler çirkin bir görünüm oluşturur. Bu nedenle vücut tipinize uygun modeller bakmaya çalışın. Diz hizasında ya da diz hizasının biraz aşağısında biten kesimler board şortlar için idealdir.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Ceket Modelleri başlıklı konuda; 2020 Bayan Ceketleri, 2020 Ceket Modası ve Ceket Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof