Aktif Moda

Erkekleri Etkilemenin Yolları

26.06.2018
532
Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekler çoğu zaman bir ilişkiye başlamaktan çekinirler. Neden olduğu bilinmez, bir kadına bağlanmak, zamanının çoğunu bir kadınla geçirmek erkekleri korkutur. Bir erkek doğru kadını bulduğuna inandığında diğer tüm kadınlardan vazgeçer. Önemli olan kendinizi doğru kadın olduğunuza inandırmanızdır. Doğru adımlar atıldığında bir erkeği etkilemek oldukça kolaydır. İşte ilişki uzmanlarına göre erkekleri etkilemenin yolları;

Ne İnatçı Olun Ne De İradesiz Davranın

Erkekler kararlı, ne istediklerini bilen kadınlardan hoşlanırlar. Her şeye evet diyen bir kadın erkeklerin gözünde pasiftir ve genellikle erkekler tarafından manevi şiddete maruz kalırlar. Her şeye hayır diyen bir kadın da bütün iletişim kanallarını kapatmış demektir. İkili ilişkilerde iletişime kapalı olmak hiçbir zaman iyi bir sonuç doğurmaz. Bu nedenle yeri geldiğinde hayır diyebilen kendisini erkeğin beğenisinden üstün tutan kadınlar, erkeklerin gözünde saygın bir yere sahiptir.

Erkeği Aşık Etme Yöntemleri

Doğallığınızı Bozmayın

Beğendiğiniz beyin yanında asla yapmayacağınız bir şeyi sırf onun beğenisi için yapmayın. Eğer böyle davranırsanız ilişkinin ilerleyen evrelerinde birçok sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bir erkek sizi olduğunuz halinizle beğenmiyor, sürekli sizi eleştiriyorsa sizin için doğru insan olmayabilir. Kendiniz gibi davrandığınız takdirde beğendiniz beyin daha çok ilgisini çekersiniz.

İlişkiye Nasıl Başlanır

Beden Dilini Mutlaka Kullanın

İletişimin %60’ını beden dili oluşturuyor. İçinizdeki duyguları beden dilinizi kullanarak oldukça etkili ve çekici bir biçimde dikkati üzerinizde toplayabilirsiniz. Beden dilinde ilk olarak duruş göze çarpar. Dik ve kararlı bir şekilde yürümeyi tercih ediyorsan erkeğin ilgisini kolayca üzerine çekebilirsin. Diğer bir önemli nokta ise gülüştür. İçten bir gülümseme erkeğin gözünde seni oldukça yukarılara taşıyacaktır.

Erkeklerin Kadından Beklentileri

Temasta Bulunun

İnsanların birbirlerine dokunması aradaki samimiyeti arttırır. Beğendiğiniz beye doğru zamanda doğru fiziksel teması kurduğunuzda onu oldukça etkilersiniz. Konuşurken ara ara koluna dokunun. Böylelikle aranızda daha samimi bir bağın oluşmasına imkan tanırsınız. Aranızdaki güzel elektriklenme oluşmasına imkan tanıyın. Bu dokunuşların fazla olmamasına özen göstermelisiniz. Aksi takdirde bu yöntem ters tepebilir.

Erkekleri etkilemenin yolları arasından derlediklerimiz bu kadar. Doğru zamanda doğru adımları uyguladığınız takdirde bir erkeği kolaylıkla etkileyebilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Vertigo Belirtileri Nedir? başlıklı konuda; Vertigo Belirtileri Nelerdir?, Vertigo Hastalığı ve Vertigo Tedavisi hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof