Aktif Moda

Esmere En Çok Yakışan Renkler

Esmere En Çok Yakışan Renkler

Her kadına her renk yakışmıyor maalesef. Herkesin ten rengine göre farklı kıyafet renkleri, saç renkleri yakışabiliyor. Bu yazımızda sizlere esmere en çok yakışan renkler hakkında önerilerde bulunacağız. Esmer kadınlar genellikle koyu saç renkleri tercih etmektedir. Açık saç renkleri genelde açık saç renkli kadınlar tarafından tercih ediliyor ve istisnai durumlar olabiliyor. Bazı esmer kadınlara açık ten renkli kadınlara yakışan kıyafetler, saç renkleri daha çok yakışabiliyor. Bu aynı şekilde açık ten rengine sahip olan kadınlar için de geçerli. Bazı açık ten renkli kadınlara da esmer kadınlara yakışan saç renkleri, kıyafet renkleri yakışabiliyor.

Eğer siz de esmerseniz ve size yakışacak olan saç rengini, kıyafet renklerini merak ediyorsanız bu yazı tam da size göre olabilir. Çünkü günümüzde bazı kadınlar kendilerine yakışacak olan saç rengini bilmedikleri için risk alıp saçlarını boyayamıyor, kendilerine yakışmayacağını düşündükleri ancak aslında yakışabilecek olan kıyafet renklerini satın almak istemiyorlar. Bu yazımızda sizin için esmer kadınların en çok tercih ettiği saç ve kıyafet renklerini, esmer kadınlara yakışabileceğini düşündüğümüz saç ve kıyafet renklerini derledik.

Esmere En Çok Yakışan Renkler

Esmere En Çok Yakışan Renkler Kırmızı

Esmer kadınların tercih edebileceği bir elbise, kıyafet rengi olan kırmıız hem çok iddialı bir renktir hem de esmer kadınlara çok yakışmaktadır. Eğer esmerseniz ve kırmızı giymekten çekiniyorsanız mutlaka denemelisiniz. Sadece elbise olarak değil tabi ki. Tişört, şort tüm kırmızı kıyafetleri deneyerek size yakışıp yakışmayacağını görmelisiniz. Çoğu esmer kadına yakışan kırmızı rengi esmere en çok yakışan renkler listemizde birinci sırada. Kırmızı renkli bir elbiseyle özel bir gecenize gidebilir, herkesin dikkatini çekerek gözlerin sürekli üzerinizde olmasını sağlayabilirsiniz.

Esmere En Çok Yakışan Renkler

Esmere Çok Yakışan Renkler Lacivert

Lacivert rengi esmer kadınlar tarafından tercih edilmekten korkulan bir renktir. Koyu bir renk olduğu için ve tenleri de esmer olduğu için lacivert renkli elbiseleri giymekten çekinmektedirler. Oysa ki lacivert rengi esmer kadınlar için harika bir seçenek olabilir. Özel günlerinizde tercih edebileceğiniz lacivert bir elbise diğer insanların gözünün sürekli sizde olmasını sağlayabilir. Bir görenin bir daha bakmak isteyeceği bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yalnızca elbise değil lacivert renkteki tişörtleri, şortları ve her türlü kıyafet seçeneğini deneyerek kendinizde test etmelisiniz.

Esmere En Çok Yakışan Renkler

Esmere En Çok Yakışan Renkler Bitter Çikolata

Bu rengimiz kıyafet, elbise ya da şort değil bir saç rengi. Esmer kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmeyen bitter çikolata saç rengi esmer kadınlar için harika bir tercih olabilir. Görünümünüzü baştan aşağı değiştirecek olan bu yeni saç rengini tercih etmekte korkmamalısınız. Esmer tenli kadınlar genellikle koyu renk tercih etmezler ve bu algıyı yıkabilmek için bitter çikolata rengini mutlaka denemelisiniz. Kuaförünüze ve yakınlarınıza da danışarak size yakışıp yakışmayacağını öğrendikten sonra boyamak için daha fazla zaman kaybetmemelisiniz.

Esmere En Çok Yakışan Renkler

Esmere Çok Yakışan Renkler Sıcak Pembe

Bu renk de esmere en çok yakışan renkler listemizdeki esmer kadınların çok nadir tercih ettiği ancak tercih ederlerse çok şık ve gösterişli bir görünüme sahip olacakları bir renktir. Sıcak pembe her kadına yakışamayan ancak yakıştığı zaman da çıtayı çok yükseklere çıkartan bir renktir. Esmer kadınlar tarafından mutlaka denenmesi gereken bir renk olan sıcak pembe rengi genellikle açık ten renkli kadınlar tarafından tercih edilen bir renktir. Ancak esmer kadınlara da çok yakışabilen bir renk olduğu için eğer farklı renkler denemek istiyorsanız açık pembeyi mutlaka denemelisiniz ve ortaya çıkacak farkı gözünüzle görmelisiniz.

 

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Bel Çantası Kombin Önerileri başlıklı konuda; Bel Çantası Kombin Önerileri, Bel Çantası Kombinleri ve Bel Çantası Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof