Aktif Moda

Esmere Yakışan Kıyafet Renkleri

26.09.2020
206
Esmere Yakışan Kıyafet Renkleri

Her renk herkese yakışmayabiliyor. Sarışın kadınlara yakışan kıyafet rengi ile esmere yakışan kıyafet renkleri çoğu zaman aynı olmayabiliyor. Bu yazımızda esmer olan ve kendine yakışan renkleri bulamayan kadınlar için esmer kadınların giymesi halinde çok yakışacak olan kıyafet renklerini sizler için listeledik. Eğer siz de esmerseniz ve kendinize yakışan renk bulamadıysanız bu yazımız tam da size göre olabilir.

Esmer kadınlar açık ten renkli kadınlara göre daha az kıyafet rengi seçenekleri olduğunu düşünürler bu bir yanlıştır. Doğru renk seçimi, doğru kombin ile çoğu koyu renk de aslında esmer kadınlar için şık ve gösterişli bir seçenek olabilir. Eğer siz de esmerseniz ve doğru kombini yakalayamadığınızı düşünüyorsanız bu yazımız sizin için.

Esmerler Icin Kirmizi Renk - Esmere Yakışan Kıyafet Renkleri

Esmere Yakışan Kıyafet Renkleri Kırmızı

Kırmızı rengi aslında pek çok kadına yakışan gerek esmer gerekse sarışın kadınlara çok yakışan bir renktir. Esmer bir kadın kırmızı bir elbiseyi çok güzel ve şık taşıyabilir. Esmer kadınların uzak durması gereken renkler açık değil de koyu renklerdir. Bu yüzden kırmızı rengi bir kıyafet, elbise ile uyumlu bir ayakkabı , pantolon kombini sayesinde çok şık ve gösterişli bir izlenim bırakabilirsiniz.

Esmerlere Yakisan Sari Renk - Esmere Yakışan Kıyafet Renkleri

Esmere Yakışan Sarı Kıyafet Rengi

Açık ten rengine sahip olan kadınlar tarafından çok sık tercih edilmeyen bu renk esmerler için adeta bulunmaz bir nimettir. Çok şık bir sarı elbiseyi dahi harika taşıyabilirler ve bu onlar için inanılmaz bir avantajdır. Eğer esmerseniz ve sarı renginin size yakışmayacağını düşünüyorsanız bu yanlış düşünceden bir an önce dönmelisiniz. Çok şık ve gösterişli bir görünüme sahip olabilirsiniz sarı rengiyle.

Esmere Yakisan Renkler Beyaz - Esmere Yakışan Kıyafet Renkleri

Esmere Yakışan Kıyafet Renkleri Beyaz

Esmer tenli olan kadınlara en çok yakışan renklerden biri de beyazdır. Beyaz rengi cildinizin koyu rengiyle bir bütün oluşturarak şık ve gösterişli bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Beyaz rengini kombinleyebileceğiniz sınırsız alternatif mevcut ve doğru şekilde kombinlerseniz eğer üst seviye bir kombin elde etmek mümkün. Eğer siz de beyaz rengini giymekten çekiniyorsanız, size yakışıp yakışmayacağı konusunda kuşkularınız varsa mutlaka bir denemelisiniz.

Esmerlere Yakisan Lacivert Renk - Esmere Yakışan Kıyafet Renkleri

Esmere Yakışan Kıyafet Lacivert Renk

Aslında esmer kadınlara pek yakışmayan koyu renklerin arasından bu rengi çıkarabiliriz. Oldukça şık ve iddialı duran bu renk esmer kadınlar tarafından çok sık tercih edilmektedir. Esmere yakışan kıyafet renkleri arasındaki en iddialı renk olan lacivert rengini denemek için daha fazla zaman kaybetmemelisiniz. Doğru bir kombinle lacivert rengi sizi çok üst seviyelere taşıyabilir. İddialı bir renk olduğu için de çoğu esmer kadın tarafından tercih edilmemektedir.

Esmerlere Kiyafet Rengi - Esmere Yakışan Kıyafet Renkleri

 

Esmere Yakışan Kıyafet Renkleri Pembe

Genelde esmer kadınlar tarafından pek tercih edilmeyen bir renk olsa da doğru kombinlendiğinde size çok yakışacaktır. Açık tenli ve sarışın kadınlar tarafından kullanılan pembe rengi doğru bir kombin sayesinde en çok esmerlere yakışabilir. Çok şık ve gösterişli bir görünüm elde edeceğiniz pembe rengini beyaz tonlarında bir pantolon ya da ayakkabıyla kombinleyebilirsiniz. Doğru renk seçimi kombininizi üst seviyeye taşıyabilir.

Esmere Yakisan Haki Renkler - Esmere Yakışan Kıyafet Renkleri

Esmer İçin Kıyafet Haki Rengi

Esmere yakışan kıyafet renkleri arasında en son bu renk de pembe kadar iddialı bir renk ve bu yüzden çok nadir kullanılan bir renktir. Esmer kadınların çoğunluğu tarafından kullanılmama sebebi kendilerine yakışmayacağını düşünmeleridir. Tam aksine bu tarz renkler doğru kombinlendiğinde harika görünümler elde edilebilir. Direkt elbise olarak da tercih edilebilir ve iki türlü de esmer kadınlara çok yakışacaktır. Haki rengini esmer kadınlar çok iyi taşıyabilir ve tüm gözleri üzerlerine çekebilirler.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2021 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.