Aktif Moda

Esmere Yakışan Renkler Hangileridir?

Esmere Yakışan Renkler Hangileridir?

Her renk her kadına yakışmayabiliyor. Bazen esmer bir kadına yakışan bir renk açık ten renkli kadınlara yakışamayabilir. Bu çok normal bir durumdur. Ancak bazen de bir renk her iki ten rengindeki kadına da çok güzel yakışabilir. Eğer sizin de kafanızda esmere yakışan renkler hangileridir gibi bir soru var ise bu yazımızda bu soru işaretini tamamen ortadan kaldıracağız. Esmer ten renkli kadınlara en çok yakışan renkleri sizler için inceleyeceğiz. Eğer siz de esmerseniz ve size hangi rengin yakışıp yakışmayacağı konusunda kararsızsanız bu yazı tam da size göre olabilir.

Esmer bir kadınsanız ve ne renk giyeceğinizi bilmiyorsanız, bir rengin size yakışıp yakışmayacağını kestiremiyorsanız, başkalarına sormaya çekiniyorsanız bu yazı sizin için yazıldı. Esmer kadınlar genellikle koyu renkler tercih etmektedir. Aynı şekilde beyaz ten renkli kadınlar ise genelde açık renkler tercih etmektedir. Bu yıkılması gereken büyük bir algıdır. Esmer kadınlara da beyaz tenli kadınlar gibi renkli, cıvıl cıvıl renkler yakışabiliyor ve çok şık görünüyorlar. Eğer siz de çok açık, iddialı renkleri giymeye çekiniyorsanız eğer bu yazıdan sonra fikirleriniz değişebilir.

Esmere Yakışan Renkler Hangileridir?

Esmere Yakışan Renkler Hangileridir? Kırmızı

Esmer bir kadınsanız ve kırmızı gibi iddialı ve genellikle açık ten rengine sahip kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir renk tercih etmek istiyorsanız eğer daha fazla vakit kaybetmeden bu rengi tercih etmelisiniz. Örneğin kırmızı bir ruj esmer tenli bir kadına çok yakışabiliyor. İddialı bir renk olan kırmızı ruj sizi oldukça şık ve gösterişli gösterebilir. Özel gecelerde, davetlerde giyebileceğiniz kırmızı ve şık bir elbise ise tüm gece boyunca tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlayarak ilgi odağı olmanıza neden olacaktır. Eğer şıklık ve iddialı bir renk istiyorsanız kırmızı rengini tercih etmelisiniz.

Esmere Yakışan Renkler Hangileridir?

Esmere Yakışan Haki Rengi

Esmer kadınlar tarafından yine çok kullanılmayan, açık ten renkli kadınlar tarafından sıklıkla kullanılan haki rengini tercih etmek istiyorsanız ancak size yakışmayacağını düşünüyorsanız bu çok büyük bir hata olabilir. Bu renk esmer kadınlara çok yakışan bir renktir. Sadece beyaz tenli kadınlara değil esmer kadınların da çok şık ve gösterişli görünmesini sağlayan bir renktir. Özel gecelerinizde bu rengi tercih ederek şıklığınızın herkes tarafından konuşulmasını, tüm gözlerin tüm gece sizin üzerinizde olmasını sağlayabilirsiniz.

Esmere Yakışan Renkler Hangileridir?

Esmere Yakışan Renkler Hangileridir? Lila

Bu renk ise aklında esmere yakışan renkler hangileridir sorusu olan insanlar için bir cevap niteliğindedir. Çok nadir bir şekilde esmer kadınlar tarafından da kullanılsa genellikle beyaz tenli kadınlar tarafından tercih edilen bu rengi tercih etmek yapacağınız en doğru kararlardan biri olabilir. Eğer siz de lila rengini daha önce giymemişseniz, size yakışmayacağını düşünüyorsanız daha fazla zaman kaybetmeden mutlaka denemelisiniz ve farkı görmelisiniz. lila rengi bir elbiseyle özel bir geceye damganızı vurabilirsiniz. Günlük hayatınızda ise lila rengi herhangi bir kıyafet tercih edebilirsiniz.

Esmere Yakışan Renkler Hangileridir?

Esmere Yakışan Siyah Renk

Esmer bir kadınsanız ve hangi rengi tercih edeceğinizi bilmiyorsanız, aklınızda bir renk varsa ve o rengi giymeye cesaret edemiyorsanız doğru yazıdasınız. Esmere yakışan renkler hangileridir diye düşünüyorsanız ve eğer ki siyah rengini çok seviyorsanız ancak bu renk genellikle esmer kadınlar tarafından tercih edilmiyorsa, açık ten renkli kadınlar tarafından çok sık tercih ediliyorsa mutlaka bu rengi denemelisiniz. Siyah rengi bir elbiseyle gecenin konuşulanı olabilir, aynı şekilde siyah rengi bir tişörtle, kıyafetle günlük hayatınızda çok şık olabilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Esmere En Çok Yakışan Renkler başlıklı konuda; Esmer Kombinleri, Esmer Moda Önerisi ve Esmer Renkler hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof