Aktif Moda

Esmere Yakışan Saç Modelleri

Esmere Yakışan Saç Modelleri

Esmer kadınların sarışın kadınlara nazaran daha az saç modeli ve saç rengi kullanabileceği gibi yanlış bir görüş vardır. Esmer kadınların da diğer kadınlar gibi kullanabileceği sayısız saç modeli vardır ve bu yazıda sizler için bu saç modellerini listeledik. Esmere yakışan saç modelleri arasından belki de kararsız kalıp da yaptıramadığınız bir model olabilir ve yaptırmaya karar verebilirsiniz.

Her saç modeli herkese yakışmayabilir. Örneğin sarışın bir kadına kızıl bir kadının yaptığı saç modeli yakışmayacağı gibi esmer bir kadının modeli de herkese yakışmayacaktır. Saç modeli konusunda dikkat edilmesi gereken başlıca şeyler saçın rengi ve yüzün hatlarıdır. Eğer yüz hatlarınıza ve saç renginize uygun modeli bulduysanız yaptırmak için daha fazla zaman kaybetmemelisiniz.

Esmere Yakışan Saç Modelleri

Esmere Yakışan Saç Modelleri Topuz

Bu model sadece esmer kadınlara değil hemen hemen tüm kadınlara yakışan bir modeldir ancak esmer kadınlarda daha güzel durmaktadır. Eğer siz de kısa zamanda güzel bir saç modeli yaratmak istiyorsanız topuz yaparak bunu başarabilirsiniz. Çok uzun süren ve şık görünümlü olan topuzların yanı sıra hemen kısa sürede yapabileceğiniz topuzlar da vardır. Günün programına göre dilediğinizi seçebilirsiniz.

Esmere Yakışan Saç Modelleri

Esmere Özel Saç Modelleri Dalgalı Kızıl

Dalgalı kızıl modeli dalgalı olduğu için çok şık bir görünüme sahiptir. Eğer kızıl rengini seviyorsanız ve saç modelinizde bir değişikliğe gitmek istiyorsanız dalgalı kızıl modeli ile bunu başarabilirsiniz. Kızıl rengi iddialı bir renktir bu sayede doğru kombini de yaparsanız insanlar gözünü sizden alamayacaktır. Ancak kızıl rengi için önemli olan şeylerden biri de ten renginizin kızıl rengiyle uyumu. Buna da dikkat etmelisiniz.

Esmere Yakışan Saç Modelleri

Esmere Yakışan Saç Modelleri At Kuyruğu

Bu saç modelimiz ise dilerseniz saçınızı kendi saçınızla dilerseniz de saç renginizdeki bir toka yardımıyla tutturarak yapabileceğiniz bir at kuyruğudur. Çok sık kullanılan bir modeldir ve kadınların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Esmere yakışan saç modelleri listemizde de yer verdiğimiz bu model önümüzdeki yıllarda da bu popülerliğini giderek arttıracak gibi görünüyor.

Esmere Yakışan Saç Modelleri

Esmere Özel Saç Modelleri Yandan Ayrılmış

Bu modelimiz ise kısa saç seven esmer kadınlar tarafından çok tercih edilen bir modeldir. Bu kadar popüler olmasının sebebi ise günümüzde dünyaca popüler olan bir çok ünlü tarafından da kullanılmasıdır. Esmere yakışan saç modelleri listemizdeki en popüler saç modellerinden biri olan yandan ayrılmış modeli eğer uzun saçlıysanız ve saçlarınızda köklü bir değişikliğe giderek kısaltmak istiyorsanız tam da sizin için olabilir.

Esmere Yakışan Saç Modelleri

Esmere Yakışan Saç Modelleri Kakül

Bu model de esmer kadınların arasında çok sık tercih edilen bir modeldir. Son yıllarda popülerliği git gide artan kakül modelini yaptırmak herkese yakışmayabilir. Biraz iddialı bir model olan kakül modeli eğer yaptırmayı düşünüyorsanız önceden size yakışıp yakışmayacağına bir bakmalısınız. Öncelikle kakül modelini yaptırmadan önce bakmanız gereken temel iki şey vardır. Birisi saç renginiz birisi de yüz hatlarınız. Kakül yaparak çok şık ve gösterişli görünebilirsiniz.

Esmere Yakışan Saç Modelleri

Esmere Özel Saç Modelleri Omuz Hizası

Sadece esmer kadınlara değil diğer kadınlara da yakışabilen bu omuz hizası modeli günümüzde kadınlar tarafından en çok kullanılan saç modellerinden birisidir. Uzayan saçlarını kestirmek isteyen ancak çok kestirmeye de cesaret edemeyen kadınlar tarafından omuz hizası saç modeli bir moda akımı olmuş denebilir. Eğer siz de saçlarınızı kestirmek istiyorsanız ancak kısa saç modellerinin size yakışmayacağını düşünüyorsanız omuz hizası modelini deneyebilirsiniz. Çok şık ve gösterişli bir model olan omuz hizası modeli size çok yakışacaktır.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Esmere Yakışan Kıyafet Renkleri başlıklı konuda; Esmere Yakışan Kıyafet, Esmere Yakışan Kıyafet Renkleri ve Esmere Yakışan Renkler hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof