Aktif Moda

Ev Dekorasyonu Fikirleri

16.06.2015
1.513
Ev Dekorasyonu Fikirleri

Ev Dekorasyonu Fikirleri
Ev dekorasyonu denildiğinde her zevke her tarza uygun dekorasyon fikirleri bulmak mümkün. Ev dekorasyon dergileri birbirinden ilginç fikirleri beğenimize sunuyor. Özellikle internette bulabileceğiniz ev dekorasyonu fikirleri içerisinde kendin yap projeleri çok güzel fikirler elde etmemizi sağlayabiliyor. Bunlardan bir tanesi de meyve-sebze kasaları ile yapılan ürünler. Son zamanlarda muhakkak sizin de dikkatinizi çekmiştir renkli renkli sandıklarla yapılan dekorasyonlar göz dolduruyor. Yapması hem kolay hem de az maliyetli. Herhangi bir sebzeciden edinebileceğiniz bir sandıkla yarım saat içerisinde hazırlayabilirsiniz. Sandıkla neler mi yapıyorlar? Neler yapmıyorlarki! Çok sevimli ayakkabılıklar, sehpalar, kitaplıklar, oyuncak kutuları. Hatta tüm bir odayı sırf sandıktan yapmanız dahi mümkün.Evinizin dekoruna uydurmanız ise çok kolay. Rengini ve nasıl kullanabileceğinizi siz seçtikten sonra istediğinizi yapabilirsiniz.

Birkaç sandık edinip, dilediğiniz gibi cıvıl cıvıl renkelere boyayıp, kapınızın yanındaki duvara çeşitli şekillerde asın. Sadece ayakkabılık olarak da kullanmayabilirsiniz. İçine en sevdiğiniz rengarenk çiçeklerinizi de koyabilirsiniz. Ya da alın kasayı ve altına tekerler yerleştirin ve çocuğunuzun en sevdiği renge boyayıp, içine de oyuncaklarını doldurun. Hem onu araba gibi kullanmak hoşuna gidecektir hem de içinde oyuncaklarını taşımak. Yaratıcılığı tamamen size kalmış.

İşte Hoşunuza Gidecek Tasarımlardan Bazıları;

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Avize Modelleri 2015 başlıklı konuda; avize çeşitleri, avize modelleri 2015 ve modern avize modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof