Fi Serenay Sarıkaya (Duru) Kıyafet Kombinleri

Fi Serenay Sarıkaya (Duru) Kıyafet Kombinleri

Fi, sezonun en çok izlenen ve dikkat çeken dizilerinden olmaya devam ediyor. Gerek konusuyla gerek oyuncularıyla gerekse dizi oyuncularının kıyafetleriyle herkesin merak ettiği dizilerin arasında yer alıyor. Bunlardan en çok merak edilen de Fi Serenay Sarıkaya (Duru) Kıyafet Kombinleri.

Fi Serenay Sarıkaya (Duru) Kıyafet Kombinleri ne baktığınız zaman oldukça dikkat çeken parçalar olduğunu göreceksiniz. Bu modeller oldukça şık ve modern kıyafetlerden oluşuyor. Serenay Sarıkaya da bu kıyafetleri layığı ile taşıyor. Serenay Sarıkaya’nın giydiği kaban modeli dizinin en çok dikkat çeken parçalarından oldu. Bu kabanı tabi ki belirli mağazalarda bulmanız mümkün ancak ekonomik açıdan biraz olumsuz etkileyebilir. Çünkü Fi dizisi oyuncularının sadece Serenay Sarıkaya değil diğer oyuncular da dahil olmak üzere çoğunun kıyafetleri yüksek meblağlarda olduğu için temin etmesi biraz daha zor gibi görünebilir.

Fi Serenay Sarıkaya (Duru) Kıyafet Kombinleri

Serenay Sarıkaya’nın canlandırdığı Duru karakterinin tüm kıyafetleri herkesin odağı olmuş durumda. Bu nedenle birçok kişi de haliyle bu kombinleri temin etmek istiyor. Ancak gerek fiyat sıkıntısı gerekse bazı kıyafetlerin sponsor desteği ile sağlanması bunu imkansız hale getirebiliyor. Ancak yine de beğenilen bazı kıyafetlerin en azından terzi yardımıyla elde edileceği de beğenilen kombinleri sağlamak adına yaratılan kolaylıklardan biri diyebiliriz.

Serenay Sarıkaya yani Duru dizide dikkat çeken bir karakter olduğu için aslında kıyafetlerinin de bu kadar dikkat çekici ve özenli olması da normal bir durum olarak görünüyor. Dikkat çekiciliğini yaptığı kombinlerle tamamlıyor.

Serenay Sarıkaya’nın (Duru’nun) kıyafetlerine göz atarsak beyaz pantolonu Tiny’den olup 250 ₺, beyaz elbisesinin (gelinlik modeli de diyebiliriz) markası Max & Co ve fiyatı 90 ₺,sık sık kullandığı gri tayt Victoria’s Secret’tan, o en çok beğenilen parçalardan olan sırt dekolteli ip askılı kırmızı elbise Back & Bridge olup fiyatı 1275 ₺, pudra rengi kazağı Que markasından olup fiyatı 97 ₺, kırmızı sırt dekolteli ve ip askılı elbisesiyle kombinlediği yıldızlı uzun kolye Kısmet by Milka’dan olup fiyatı 35 ₺ ve diğer yıldızlı kısa kolye ise Bee Godes’tan.

 

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Kara Para Aşk İpek Kimdir başlıklı konuda; kara para aşk ipek kimdir, öykü karayel ve öykü karayel boyu hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.