Aktif Moda

Fındık Kabuğu Saç Renkleri

Fındık Kabuğu Saç Renkleri

Her zaman birbirinden oldukça farklı ve birbirinden güzel saç renkleri popülerdir. Her ne kadar hepsini beğensek de bu sene bizim gönlümüz bu fındık kabuğu saç renklerinden yana oldu. Hem zarif görüntüsü hem de birbirinden farklı tonlarının olması bizim oldukça işimize yaradı. Özellikle de yaz havasında olan bu saç rengini farklılık istediğin dönemlerde çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Biz size bu yazımızda bilmeniz gereken tüm detayları daha fazla zaman harcamadan söylemeye başlayalım.

Fındık Kabuğu Saç Renkleri

Özellikle saçınızı fındık kabuğu saç renklerine boyatmak istiyorsanız bilmeniz gereken en temel şey bu saç renginin nasıl bir tona sahip olduğudur. Kumral saç tonlarından oluşan bu saç renklerinin arasında karamel ışıltılar bulunduruyor. Ayrıca güneşe çıktığınız zaman saçınızda ki ışıkların farkındaysanız eğer bunun sebebi fındık kabuğu saç renginin ana tonu kumral olduğu içindir. Bu sıcak rengi özellikle bahar aylarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Eğer saçınızı fındık kabuğu saç renklerine boyatacak kadar cesaretlenmediysen o zaman fındık kabuğu ombre ya da fındık kabuğu balyaj ile yakışıp yakışmadığına bakabilirsiniz.

Fındık Kabuğu Saç Renkleri

Saçımı Fındık Kabuğu Saç Renkleri ile Nasıl Boyarım?

Eğer saçınızı bu güzel ve sıcak tonlara sahip olan fındık kabuğu saç rengine boyamayı karar verdiysen yapman gereken çok basit. Fakat dikkat etmen gereken önemli konular var. Mesela eğer saçın siyah renkte ise bu fındık kabuğu saç renginin senin saçında tutmayacağını bilmelisiniz. Bu yüzden ya saçını doğal yöntemlerle açmayı deneyebilirsin ya da direkt saç açıcı boya ile saç rengini açabilirsiniz. Fakat saç açıcı boyaların biraz tehlikeli olduğunu bilmenizde fayda var. Saçınızı yakabilir, yıpratabilir ya da saçınıza daha büyük ciddi hasarlar verebilir. Bunu önlemek için açma işlemini işini bilen bir kuaföre yaptırabilirsin.

Fındık Kabuğu Saç Renkleri

Eğer daha önce hiçbir şekilde saçını kendin evde boyamaydıysan daha güzel bir sonuç elde etmek için yine işini bilen usta bir kuaförde boyatmayı düşünebilirsin. Bu şekilde yapmanız hem saçının sağlığını korur hem de sizin için en güzel tonu elde edebilir. Ama kendiniz evde boyadıysanız ya da kendiniz boyamaya kararlıysanız yapmanız gereken fındık kabuğu saç rengi bir saç boyası almak. Daha sonra harfi harfiyen bu adımları uygulamak. Eğer daha güzel sonuç elde etmek isterseniz saçınızı olabildiğince açık renkte kullanmalısınız. Ayrıca saçınızın çabucak akmaması için boyandıktan sonra 1 – 2 hafta saçınızı şampuanla yıkamamak daha sonrasında boyalı saçlar için şampuan ve saç kremini kullanmayı düşünebilirsiniz.

Fındık Kabuğu Saç Renkleri

Fındık Kabuğu Saç Renkleri En Çok Kimlere Yakışır

Fındık kabuğu saç renkleri kesinlikle en çok beyaz tenlilere yakışır. Yüzlerine bir aydınlık verir. Eğer daha da ışıltılı bir görünüm isterseniz saçınızı küllü fındık kabuğu saç renginde kullanmanız yüzünüzün aydınlığını ortaya çıkaracaktır. Eğer beyaz tenli değilseniz ve fındık kabuğu saç rengini çok seviyorsanız eğer sizler içinde fındık kabuğuna benzeyen ve sizlere çok yakışacağını düşündüğümüz efsane saç renkleri var. Eğer buğday tenli iseniz o zaman fındık kabuğu saç rengi değil de fındık kahvesi saç rengi kullanmanız sizi daha kusursuz gösterecektir. Böylece saçınızın rengi ten renginizi ortaya çıkaracak ve harika bir görünüm elde edeceksiniz. Eğer ki siz esmer tenli saç rengine sahipseniz ve fındık kabuğu saç renginde ki gibi sıcak bir görünüm istiyorsanız o zaman sizin de ihtiyacınız olan küçük uygun renkte yapılmış bir ombre. Koyu saç renginizin üzerine fındık kabuğu ombresi yaparak saçınızın istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Elbise Üzerine Kazak Kombinler başlıklı konuda; Elbise Üzerine Kazak Kombinler, Elbise ve Kazak Kombinleri ve Elbisemi Nasıl Kombinlerim hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof