Aktif Moda

Fırfırlı Etek ve Elbiseler

04.04.2018
801
Fırfırlı Etek ve Elbiseler

2018 bahar döneminde artık nisan ayında bulunuyoruz. Havaların iyice ısınmaya başladığı şu günlerde mağaza raflarında elbise, etek veya şort tarzı yazlık kıyafetler yer almaya başladı. Bu modeller arasında en dikkat çekenleri Fırfırlı Etek ve Elbiseler olacak. Bu sene yaz ve bahar döneminde Fırfırlı etek ve Elbiseler çok fazla tercih edilecekler.

Fırfırlı Etek ve Elbiseler

Fırfırlı Etek ve Elbiseler ile iyi bir kombin yaparak asil ve zarif bir duruş yaratılabilir. Bu duruşu sağlamak amaçlı da kombinler topuklu ayakkabılarla yapılabilir. Daha spor bir görünüm elde etmek için ise spor ayakkabı ve düz renk tişörtlerle (etekler için) kombinler yapılabilir.

Etek uçlarında yer alan fırfırlar elbise ve eteklerde kibar bir görüntü oluşturur. Bu şekilde zarif bir görüntü elde edileceği için düğün veya özel davetlerde de kullanılabilen modellerdendir.

Fırfırlı etek kullanılacaksa eteğin gösterişli olması nedeniyle sade ve düz renk tişört veya bluzlarla kombin yapılması daha şık bir görüntü elde edilmesini sağlayacaktır. Özellikle desenli ve fırfırlı bir etek modeli tercih edilecekse üzerine tercih edilecek olan bluz veya tişört kesinlikle düz ve tek renk olmalıdır. Aksi takdirde fırfır, renk, desen karmaşası göz yorucu olabilir. Bu görüntüyü elde etmemek için renk uyumuna dikkat etmek gerekir.

Fırfırlı Etek ve Elbiseler basenleri geniş olan hanımlar için çok kullanışlı ve avantajlı bir seçenektir. Fırfır proporsiyonu arttığı zaman kilolu görünme durumu artacağı için basenlerin genişliğini etek kamufle edecektir.

İnce yapılı vücut ölçülerine sahip hanımlar için ise desenli ve birden çok katlı fırfıra sahip olan elbiseleri tercih etmeleri önerilir. Kalın bacaklara sahip hanımlar için ise diz altına inen fırfırlı elbise veya etekler tavsiye edilir. Bu şekilde bacakların kalınlığı da bir miktar kamufle edilmiş olur.

Fırfırlı Etek ve Elbiseler farklı tarz yaratmak isteyen hanımlar için çok başarılı bir seçim olur. Eğer fırfırlı etek kullanılacaksa kemerle kombinlemek çok şık bir görüntü elde etmeyi sağlayabilir. Yine bunu şık bir ayakkabı, tişört veya bluzla tamamlamak hoş bir görüntü elde etmeye yardımcı olacaktır.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 İlkbahar - Yaz Makyaj Trendleri ve İpuçları başlıklı konuda; aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof