Aktif Moda

Firkete Oyası Modelleri Yeni

17.11.2015
1.808
Firkete Oyası Modelleri Yeni

Firkete Oyası Modelleri

Yılların hiç eskimeyen modası olan ve örgü işlerinin en çok bilinen ve tercih edilen iğne oyasından sonra genellikle akdeniz kesiminin tercih ettiği ve yöresel olarak oldukça meşhur olan firkete oyası modelleri ile siz örgü severlerin karşısındayız.

Firkete oyası modeli aslında çok bilinen bir teknik olmayıp, aslında karanfil oyasının bir çeşidi olarak bilinir. Sizde ister tülbent kenarına, yazma kenarı gibi başörtülerinde firkete oyası örnekleri kullanarak değişiklik yapabilirsiniz. Değişiklik arayanlar için çok güzel oya çeşidi çatal oyası bakalım en güzel şekilde nasıl yorumlanmış…

Firkete Oyası Modelleri

 

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri başlıklı konuda; tığ işi bebek yeleği, tığ işi bebek yeleği yapımı ve tığ işi bebek yelek modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof