Aktif Moda

Fransız Gelinlik Modelleri 2020

Fransız Gelinlik Modelleri 2020

Fransız Gelinlik Modelleri 2015

Genç bayanların hayalindeki olan fransız gelinlik modelleri 2020 yılında deyim yerindeyse tam anlamıyla büyülüyor. Geçen senelere oranla bu sene özellikle parlak modeller oldukça ilgi çekici. Özellikle dantelli gelinlik modellerinde çok fazla tasarım ve çeşit kullanılmış.  Derin dekolteli gelinlik modellerinde transparana daha fazla ağırlık verildiği gözden kaçmıyor.

Fransız dantelli tesettür gelinlik modelleri bu sene de tesettürlü bayanların çok fazla ilgisini çekeceğe benziyor. Özellikle dantel modeller de ilk gözümüze çarpan balık etekli gelinlik modelleri ve prenses modellerine çok daha fazla ağırlık verilip bilhassa bu modellere dantel işlemeri yapılmış. Ancak sadece tesettürlü bayanlara mahsus olmayan bu modeller 2020 Fransız dantelli gelinlik modelleri alanında hem tesettürlü hemde tesettürsüz bayanlara her anlamda hitap ediyor.

Dikkatimizi çeken diğer bir nokta ise balık model gelinliklerde sırt ve göğüs dekoltesi çok şık duruyor. Bu şıklığı aynı şekilde duvaklara taşınmış olması kusursuzluğun simgesi olsa gerek. Etkileyici bir diğer nokta ise az önce bahsettiğimiz tüm gelinlik modellerinde olduğu gibi en çok tercihler arasında yer alan straplez gelinlik modelleri saten üzerine işlenmiş danteller sayesinde çok şık duruyor.

Fransız gelinlik modelleri 2020 yılında biraz daha parlaklık ön planda olarak karşımıza çıkıyor. Dantellerin arasına irili ufaklı taşlar yerleştirilmiş ve göz kamaştırıyor. Aynı zaman da gelinlerin kuyruk kısımları uzun tutulmuş.  Çok parlak ve ya gösterişli gelinlik modeli tercih etmeyen bayanlar içinde daha sade olarak düşünülüp tasarlanmış gelinlikler dantelleri sayesinde zaten çokta fazla teferruata gereksinim duymadan adeta büyüleyici cinsten. Ancak bu kadar gösterişin ve emeğin mutlaka bir bedeli olmalıdır diye düşünen üreticiler fransız gelinlik fiyatlarını bu sene 2.000,00₺ ile 10.000,00₺ arasında tutmaktadır. Bizlerde sizler için araştırdık ve en güzel fransız güpürlü gelinlik modellerini araştırdık ve sizlere fikir verebilmek adına beğeninize sunduk. Umarız beğeneceğiniz modeller ile karşılaşırsınız.

Fransız Gelinlik Modelleri 2020

 

 

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Moda Dantel Etek Modelleri başlıklı konuda; dantel etek kombini, dantel etek modelleri ve dantel kalem etek hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof