Aktif Moda

Fransız Gelinlik Modelleri 2020

Fransız Gelinlik Modelleri 2020

Gelinlik seçimlerinde sıkça kullanılan Fransız Gelinlik Modelleri 2020 yılında da tercih edilen modellerden olmaya devam ediyor. Fransız dantellerinin kullanıldığı gelinlik modelleri, hem şık hem de zarifliği aynı anda vaat ediyor. Bu nedenle de yeni gelin adaylarının en büyük tercihlerinden oluyor. Fransız dantelleri gelinliğin kol, göğüs, etek kısmında yer alırken tamamı Fransız dantelinden oluşan gelinlikler de dikkat çeken modeller arasında yer alır.

Fransız Gelinlik Modelleri 2020 yılının gözde modelleri arasında yer almaya devam edecek gibi görünüyor. Tamamı Fransız dantelinden oluşan gelinlikler hoş bir görüntü elde edilmesini sağlayarak farklı bir hava yaratıyor. Bu da hanımları düğünlerin gözdesi yapan bir durum olarak karşımıza geliyor. Fransız dantelleri zarif bir şıklığın yanında kullanılan aksesuarlarla da birlikte modern bir görünüm yaratmaktadır. Özellikle de duvaklarda tercih edilen Fransız dantelleri farklı bir hava katarak modern havayı yakalamakta en çok tercih edilenler arasındadır.

Gelinlik Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fransız dantelli gelinliklerde de diğer gelinlik modellerinde de öncelikle dikkat edilmesi gereken kavramlardan biri vücut tipidir. Gelin adayı vücut tipini biliyorsa giyebileceği modeller zaten belli olacaktır. Bu anlamda tercih yapması da kolay hale gelecektir. Bu sayede beklenenden daha kısa sürede gelinlik bulmak mümkün hale gelecektir.

Vücut tipi belirlendikten sonra gelinliğin hazır mı yoksa diktirilerek mi alınacağına karar verilmelidir. Eğer süre kısıtlıysa vücut tipi de belli olduğundan vücuda uygun hazır modellere bakmak daha mantıklı bir seçenek olacaktır. Diktirme gelinliklerin maliyeti hazır dikimlere göre biraz fazla olacağı için her anlamda aslında hazır dikim modeller daha avantajlıdır.

Gelinlik seçiminde diğer önemli faktörlerden biri de düğünün olacağı mekandır. Kumsal ya da deniz kenarında bir düğün olacaksa çok fazla abartı olmayan yine hafif Fransız detaylarının yer aldığı balık model gelinlikler tercih edilebilir. Bir sarayı andıran vintage mekanlarda ise kirli beyaz ve prenses model Fransız güpürlü modeller tercih etmek doğru tercih olacaktır. Aynı zamanda mekanın yanında düğünün yapılacağı mevsime de dikkat edilmesi gerekir.

 

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Gelinlik Modelleri başlıklı konuda; En Çok Tercih Edilen Gelinlik Modelleri, En Çok Tercih Edilen Gelinlikler ve Gelinlik Modası hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof