Aktif Moda

Fular Yaka Bluz Modelleri Çok Moda

11.11.2015
1.046
Fular Yaka Bluz Modelleri Çok Moda

Fular Yaka Bluz Modelleri

70’li yılların en popüler giyeceklerinden birisi olan fular yaka bluz modelleri bu yıl oldukça popüler oldu. Diğer bir adıyla eskiden sekreter bluzu olarak anılıyordu. Tabi ki yeni nesil pek iyi bilmeye bilir ama özellikle 70’li ve 80’li yılların çok gözdesi bir parçaydı. Tam unuttuk derken 2016 sonbahar/kış sezonun da tekrar yaşatılan ve yeniden modaya dönüşen fular yaka bluz modelleri kadınsı kokuyor diyebiliriz. Bu sebeple bayanların gözdesi olan bu parçayı ister spor, ister klasik fark etmeden kombinlemesi oldukça kolay oluyor. Üstelik çok şık bir görünüm katıyor.

Bu sezonun en şık ve en çarpıcı parçalarından fular yaka bluzları sizde deneyerek şık bir görünüm kazanabilirsiniz. İşte tercih edebileceğiniz fular yaka bluz modellerinden bazıları…

Fular Yaka Bluz Modelleri

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz LACMA Art Film Galası 2020 başlıklı konuda; LACMA Art ve LACMA Art Film Galası hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof