Aktif Moda

Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelin Ayakkabısı Modelleri

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte düğünlerin yapıldığı sezon da açılmış oldu. artık düğün sayıları artacak aynı zamanda gelinlik modelleri ve gelin aksesuarları giderek artacak. Gelin Ayakkabısı Modelleri de bulunmasında en çok zorluk yaşanan modellerden biridir. Gelin ayakkabıları gelinliklerle aynı renkte veya aynı tonda olmak zorunda değildir. Ancak genelde bu modeller daha sık tercih edilir. Bazı gelin adayları ise bu tek düzelikten çıkarak farklı ve hatta tamamen zıt ya da canlı renkler kullanarak gelin ayakkabılarına farklı bir boyut katıyor.

Gelin Ayakkabısı Modelleri farklı birçok modeli içinde barındırır. Güzel, şık ve sistemli bir şekilde seçilen ve planlanan eşyaların ya da organizasyonun yanında rahatlık da önemli bir faktördür. Rahatlık gerektiren seçimlerin başında ise gelin ayakkabısı gelmektedir. Ayakkabı aslında başlı başına özen ve dikkat gerektirir. Bunun için ona ayrı ve özel bir zaman ayırmak gerekir. Tüm gün o ayakkabı ile durulacaktır ve bu unutulmamalıdır. Her ne kadar topuklu ayakkabı kullanılsa da rahat bir model tercih etmekte fayda vardır. Platform dışında iğne veya diğer bir deyişle çivi topuk adı verilen bu modellerin yerine, orta kalın veya kalın modeller tercih edilmelidir.

Gelin Ayakkabısı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Topuk boyu gelin ayakkabılarının en önemi noktalarından biridir. Maksimum topuk 3 veya 4 cm platform ya da 12 cm topuktur. Böyle zamanlarda düğün, nişan, davet gibi davetlerde platform olması ayağa bir destek sağlayacağı için aslında olumlu ve doğru bir tercih olacaktır. Platformun tercih edilmek istenmediği zamanlarda gizli platform tercih edilebilir.

Renk tercihi olarak farklılık düşünülmediği sürece gelinlik ile aynı renk ayakkabı tercih edilir. Bu anlamda gelinlikten bir parça veya fotoğraf ile ayakkabı seçimi yapılırsa daha doğru bir sonuç elde edilmiş olur. Ayakkabı seçiminde aksesuar kullanımı da doğru bir tercih olacaktır.

Gelin ayakkabıları arasında süet, deri, dantel ve saten modeller sıkça tercih edilen malzemeler arasındadır. Eğer düğün kış mevsiminde olacaksa süet ayakkabılar çok şık ve uygun bir seçim olacaktır.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Gelinlik Modelleri başlıklı konuda; En Çok Tercih Edilen Gelinlik Modelleri, En Çok Tercih Edilen Gelinlikler ve Gelinlik Modası hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof