Aktif Moda

Gelin Saçı Dekorasyonları

Gelin Saçı Dekorasyonları

Gelin olmak her genç kızın hayallerini süsler. Hayatınızı paylaşacağınız hayat arkadaşınızı bulup ilişkiye başladıktan sonra herkesin hayali ileride evlenip beraber yaşamak mutlu olmaktır. Düğün zamanları hayal edilir ve konuşulur. Gelin saçı dekorasyonları düşünür kadınlar, en ince ayrıntısına kadar her şeyi planlarlar. Onlar için dünyanın en güzel ve özel günlerinden biri olan düğün günü için eksiksiz hazırlanırlar.

Gelin Saçı Dekorasyonları

Gelin Saçı Dekorasyonları Toka

Gelin saçı dekorasyonları listemizdeki alternatiflerden ilki tokadır. Saç renginize göre çeşitlendirebileceğiniz tokalar gelinler arasında çok tercih edilmektedir. Bazı gelinler ise bir çok renkte ve sayıda toka takarak renklerin uyumunu yakalayıp çok şık ve gösterişli görünüme sahip olmaktadır. Eğer siz de renklerin uyumunu yakalayabileceğinizi düşünüyorsanız çok sayıda toka takabilir ve farklı olabilirsiniz. Ya da sade olmak ama yine de şık olmak istiyorsanız saçınıza uygun renkte bir tokayla kombin yapabilirsiniz.

Gelin Saçı Dekorasyonları

 

Gelin Saçı Taç Modelleri

Gelinlerimizin en çok tercih ettiği gelin saçı dekorasyonları listesindeki bir diğer maddemiz taç. Gelinlerimiz çok şık ve gösterişli taçlar tercih ederek kendilerini çok güzel ve gösterişli gösterebiliyorlar. Ya da bunun yerine sade ama şık bir gelinlik tercih ettiyseniz yine aynı şekilde sade bir taç da tercih edebilirsiniz. Taç, gelinler tarafından en çok kullanılan aksesuarlardandır. İsterseniz saç renginize göre de uyumlu bir renk tercih edebilir ve kombininizi mükemmel yapabilirsiniz.

Gelin Saçı Dekorasyonları

Gelin Saçı Dekorasyonları Duvak

Gelin saçlarındaki dekorasyonlarından bahsettiğimiz bu yazımızda sıradaki maddemiz duvak. Duvak yıllardır süren bir gelenek olmakla beraber günümüzde de çok fazla kullanılmaktadır. Duvak boyunuza göre ya da isteğinize göre uzun ya da kısa olarak tercih edilebilir. Pek çok seçeneği de olan duvaklar 2021 yılında da çok popüler olacak gibi görünüyor. Gelin saçı dekorasyonları listemizde en çok kullanılan bir diğer dekorasyon duvak ve 2020 yılında da çok fazla tercih edildi.

Gelin saçınızı saçınızın rengine, tarzınıza göre çok fazla seçenek arasından seçebilirsiniz. Yüz hatlarınıza ya da göz renginize göre de değişkenlik gösterebilir ve sayısız modelin arasından seçim yapmak biraz zor olabilir. En güzel günlerinde en güzel saç modelini, rengini, dekorasyonunu seçmek isteyen kadınlar çok uzun araştırmalar sonucunda bir karara varıp saçlarını yaptırıyorlar. Gelin saçları fiyatlarına da bakacak olursak ülkemiz genelinde büyükşehirlerde çok yüksek fiyat aralıklarında gelin saçınızı yaptırabilirsiniz. Şehirden şehire, ilçeden ilçeye fark gösteren gelin saçı fiyatları İstanbul genelinde 600 TL’den başlıyor. En güzel günlerinde hiçbir masraftan kısmayan gelin ve damat çifti gelin saçı için de bütçeden gereken parayı ödeyerek hayatlarının en güzel gününü yaşamak için hazırlıkları tamamlıyorlar.

Gelin Saçı Dekorasyonları

Gelin Saçı Küpe Modelleri

Küpe tam bir saç dekorasyonu olmasa da gelin saçı dekorasyonları için çok önemli bir seçenek. Saçınızın, gözünüzün, teninizin rengine göre ya da yüz hatlarınıza göre alabileceğiniz toka seçenekleri kombininizi tamamlamak için önemli bir detay olabilir. İddialı bir gelinlik tercih ediyorsanız eğer aynı şekilde iddialı bir küpeyle kombininizi tamamlayıp şık ve gösterişli görünebilirsiniz. Ya da sade ama yine de şık bir gelinliğiniz varsa yine aynı şekilde sade ve şık bir küpe tercihiyle kombininizi tamamlayabilirsiniz. Gelinlik, gelin saçı gibi şeyler bir gelin için en önemli konulardan biridir. Herkes en mutlu ve en özel gününde çok şık olmak ister. Bu yüzden ince eleyip sık dokumak ve çok detaylı bir şekilde yapmak gerekiyor seçimleri. Bundan dolayı internetteki ve sitemizdeki yazıları okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Belki de aradığınız kombin, dekorasyonu bulabilir ve en özel gününüze hazırlanabilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Dagi Mayo Modelleri başlıklı konuda; Dagi Mağazası, dagi mayo modelleri ve Dagi Mayoları hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof