Aktif Moda

Gelin Saçı Modelleri 2020

Gelin Saçı Modelleri 2020

Yavaş yavaş düğün sezonuna da yaklaşıyoruz. Yeni sezonda şık görünmek isteyen gelin adayları şimdiden hazırlık yapmaya başladı bile. Saçınız hangi boyda olursa olsun şık görünmek için en klasik saç modellerinden birisini yani topuzu tercih edebilirsiniz. Gelin saçı modelleri 2020 sezonunda biraz daha klasik ve modern tarzların bir araya gelmesinden oluşuyor. Yeni sezonda şık görünmek için gelinliğine ve düğün yapacağın mekana uygun saç ve makyaj modeli tercih etmelisin. Yeni sezonda abartılı görünüm çok tercih edilmiyor.

2020 Gelin Saçı Modelleri

Uzun saçlara sahipsen yapabileceğin pek çok model bulunuyor. Uzun saçlı hanımlar saçlarına doğal dalgalar oluşturarak şık görünüme sahip olabilirler. Gelin saçı modelleri 2020 sezonunda biraz daha uğraşsız görünen saç modellerinden tercih ediliyor. At kuyruğu saç modellerini tercih edebilirsiniz. Hafif dalgalı at kuyruğu modelleri kurdele ile birlikte tercih edildiğinde çok tercih ediliyor. Dağınık topuz modelleri de uzun saçlı hanımların tercih edebileceği bir model. Oldukça sık tercih edilen bu saç modeli özellikle salon düğünlerinde çok tercih ediliyor.

Kısa saçlı hanımlar da şık görünmek için farklı saç modellerini deneyebilirler. Şık saç aksesuarlarını saçınızda kullanarak çok şık görünebilirsiniz. Dalgalı bir saça sahipsen Helenistik bir şekilde saçlarını şekillendirebilirsin. Biraz daha uzun saç modeline sahip olan hanımlar ensede topuz saç modellerini deneyebilirler. Örgü gibi detayları katarak yapılan topuz modelleri ile çok şık görünebilirsiniz. Saçınızı belli bir tarafa yatırdıktan sonra bu saç modelini tercih edebilirsiniz. Topuz görüntüsünden hoşlanmıyorsanız bu sezonun modasını deneyebilirsiniz.

Uzun Gelin Saçı Modelleri 2019

2020 Örgü Topuz Saç Modelleri

Yeni sezonda şık görünmek için örgü topuz modellerini tercih edebilirsiniz. Ensenin biraz üstünden geçen örgü topuz modelleri ile çok şık görünebilirsiniz. Gelin saçı modelleri 2020 sezonun en çok tercih edilen modeli bu örgü topuzlar olacak. Ufak çiçek aksesuarları kullanarak saçınızı çok daha şık ve modern gösterebilirsiniz. Önden topuz yaparak saçınızı dolayabilirsiniz. Bu saç modeli de son dönemlerde oldukça tercih edilen saç modellerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Prenses Gelinlik Modelleri 2020 başlıklı konuda; 2019 Prenses Gelinlik Modelleri, 2019 Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri ve Prenses Gelinlik Modelleri 2019 hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof