Aktif Moda

Gelinlik Fiyatları

Gelinlik Fiyatları

Yakın zamanda bir düğün yapacaksanız ve gelinlik seçmek için arayışlara başladıysanız, fiyatlardan henüz haberiniz yoksa bu yazı tam da size göre olabilir. Bu yazımızda sizlere 2020 yılında en çok tercih edilen ve önümüzdeki yıllarda da tercih edilmesi, gündemde olması muhtemel olan gelinlik modellerini ve bu şık gelinliklerin fiyatlarını listeleyeceğiz. Eğer gelinlik alacaksanız bu yazıyı mutlaka okumalısınız. Gelinlik fiyatları her yıl değişiyor ve artışa geçiyor. Önümüzdeki yıllarda da bu şekilde olacak. Önümüzdeki zamanlarda evlenecekseniz gelinliği erkenden almakta fayda var gibi görünüyor.

Gelinlik fiyatları her yıl giderek artıyor ve bu durumdan dolayı yeni evli çiftler de çok tedirgin oluyorlar. Ancak en mutlu günlerinde çok şık ve gösterişli olmak istiyorlar ve bu yüzden gelinlik almamak gibi bir seçeneği düşünmüyorlar bile. Günümüzde de gelinlik fiyatları 1.500 TL gibi bir rakamdan başlayarak ucu açık bir şekilde devam ediyor. Çok pahalı gelinlikler de görmek mevcut ancak bunun yanı sıra hesaplı gelinlikler de var.

Dantel Islemeli Gelinlik Fiyatlari - Gelinlik Fiyatları

Dantel İşlemeli Gelinlik Fiyatları

Bu modelimiz çok şık ve gösterişli bir gelinlik modelidir. En güzel ve en özel gününüzde tabi ki herkes gibi siz de çok şık ve gösterişli olmak, akıllara kazınacak bir güzelliğe sahip olmak istersiniz. Makyajınızı, saçınızı ne kadar iyi yaptırıyorsanız gelinliğinizin de çok iyi ve insanların akıllarından çıkmayacak bir model olmasını istiyorsanız dantel işlemeli modelimiz tam da size göre olabilir. Dantel işlemeli ve balo tipli bu gelinlik modeli aynı zamanda uzun kolludur. Son yılların en popüler gelinlik modellerinden biri olan bu modelin güncel olarak satış fiyatı 4.200 TL’dir.

Balik Model Gelinlik Fiyati - Gelinlik Fiyatları

Balık Model Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Bu modelimiz de yine yukarıdaki model gibi oldukça sade ve şık bir görünüme sahip. Ancak fiyat olarak bir önceki dantel işlemeli modeline nazaran daha ucuz bir fiyata sahip ve üzerindeki dantel işlemeleri ile de oldukça şık ve gösterişli bir görünümü vardır. En mutlu ve en özel gününüzde unutulmayacak bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız mutlaka bu modele bir göz atmalısınız. Balık model çok fazla satılan ve popüler olan bir modeldir. Bu modelin önümüzdeki yıllarda da popülerliğini giderek arttırması bekleniyor. Bu modelin güncel olarak satış fiyatı 2.950 TL’dir.

Ince Askilik Gelinlik Fiyati - Gelinlik Fiyatları

Gelinlik Fiyatları İnce Askılı

Bu modelimiz listemizdeki belki de en yüksek fiyatlı model olabilir. Bu gelinlik modelinin sırt detayı ve üzerindeki muhteşem işlemeleri sayesinde bakanın dönüp bir daha bakacağı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Çok şık ve gösterişli olan bu modeli harika bir taç ile taçlandırabilirsiniz ve en mutlu gününüzde en güzel kadın siz olabilirsiniz. Balo tipi gelinlik olan bu model çok fazla tercih edilen bir modeldir. Önümüzdeki yıllarda da popülerliğini giderek arttıracak gibi görünen ince askılı modelini mutlaka denemelisiniz. Bu modelimizin güncel olarak satış fiyatı ise 6.300 TL’dir.

Kalin Askili Gelinlik Fiyati - Gelinlik Fiyatları

Kalın Askılı Gelinlik

Bu modelimiz gelinlik fiyatları yazımızın son modeli. Yukarıdaki modele nazaran kalın bir askıya sahip olan bu modelin ön kısmındaki dantel detayları ve işlemeleri gelinliğin son derece şık ve gösterişli bir görünüme sahip olmasını sağlamıştır. Çok fazla tercih edilen bu modeli eğer gelinlik alacaksanız mutlaka denemelisiniz. Bu model size çok yakışabilir. Eğer siz de bu tarz bir gelinlik almak istiyorsanız ve fiyatını merak ediyorsanız bu gelinliğin güncel satış fiyatı 3.600 TL’dir.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2022 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.