Aktif Moda

Gelinlik için İç Çamaşır Modelleri

Gelinlik için İç Çamaşır Modelleri

Hayallerindeki gelinliği büyük uğraşlar sonucunda buldun. Gelinliğin ile uyumlu olmayan bir iç çamaşırı tercih edersen çok rahatsız saatler geçirebilirsin. Gelinlik için iç çamaşır modelleri farklı modellerden oluşuyor. Vücut hatlarınız ile gelinliğinize uyumlu modeller tercih edebilirsiniz. Gelinlik altına giyebileceğiniz farklı modelde çamaşırlar var. İki parçalı çamaşırların yanı sıra büstiyer ya da jartiyer gibi tek parçalı iç çamaşırlarını da tercih edebilirsiniz. İki parçalı iç çamaşırı modellerini giyecekseniz gelinliğinizin geniş ve kumaşının kalın olması gerekiyor.

Dikişsiz Sütyen Modelleri 2019

2019 Gelinlik İç Çamaşırları

Yeni sezonda gelinlik modelleri gittikçe dar ve vücudu saran yapıya sahip oldukları için jartiyer ve büstiyer gibi modeller tercih ediliyor. Gelinlik için iç çamaşır modelleri arasından tercih yaparken mutlaka içinde rahat edeceğiniz parçaları tercih etmelisiniz. Bütün gece seni rahatsız eden ama seksi bir iç çamaşırı yerine rahat ve seksi görünen modeli tercih edebilirsin. Ayrıca düğünde gelinliğin altına giyeceğin iç çamaşırı ile gece giyeceğin iç çamaşırını ayrı tercih edebilirsin.

Gelinliğin jartiyer giymen için uygun değilse gece için tercih edebilirsin. Prenses, düz kesim ya da A kesim gelinlikler jartiyer giymek için en uygun modeller. Bu gelinlik modellerinde iki parçalı iç çamaşırı tercih edersen daha az rahat edersin. Jartiyeri ilk defa giyeceksen düğünden önce birkaç kez üzerinde denemende fayda var. Straplez gelinlik modelleri ile gelinliğinle aynı tonda olacak sütyen tercih edebilirsin. Göğüslerin küçükse gelinlikçinden ekstra cup dikmesini isteyebilirsin. Göğüs dekolteli bir gelinlik tercih edeceksen buna uygun modelde bir sütyen seçmelisin.

Dantelli Gelinlik İç Çamaşır Modelleri 2019

Gelinlik İç Çamaşır Modelleri 2019

İnce ve vücudu saran modelde bir gelinlik tercih ediyorsan sütyen ve külot ayrı olacak şekilde bir model tercih edebilirsin. Ayrıca dikişsiz iç çamaşırları bu gelinlik modelleri için ideal. Gelinliğinizin altından belli olmayacak dikişsiz düz jartiyer modellerini tercih ederek daha şık görünebilirsiniz. Gece için dantelli ve daha seksi iç çamaşırlarından birisini tercih edebilirsin. Düğününüz yazın olacaksa gelinliğinin altına çorap giymene gerek yok. Çorap giymek istiyorsan pamuklu kumaştan yapılan modelleri tercih edebilirsin.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Prenses Gelinlik Modelleri 2020 başlıklı konuda; 2019 Prenses Gelinlik Modelleri, 2019 Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri ve Prenses Gelinlik Modelleri 2019 hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof