Aktif Moda

Gülse Birsel Saç Rengi

Gülse Birsel Saç Rengi

Gülse Birsel, 1971 doğumlu başarılı bir oyuncudur. En büyük patlamasını Avrupa Yakası dizisi ile yapmıştır ve o günden beri de ülkemizin en başarılı kadın oyuncu ve senaristlerinden biridir. Avrupa Yakası dizisinde hem senarist hem de başrol oyuncularından biri olarak çalışmıştır ve bu yoğun temposu ile izleyicileri kendisine hayran bırakmıştır. Gülse Birsel’in bu gibi başarılarından sonra ise çok büyük bir hayran kitlesi oluşmuştur. Gülse Birsel saç renginden başlayıp her şeyiyle yakından ilgilenen hayran kitlesi onun gibi olmak istedikleri için saçlarını dahi onun gibi boyatmak istemiştir. 

Gulse Birsel Sac Modeli - Gülse Birsel Saç Rengi

Gülse Birsel’in Kariyeri 

Başarılı oyuncunun kariyerindeki tek iş tabi ki Avrupa Yakası değildir. Avrupa Yakası onun için bir mihenk taşıdır. Avrupa Yakası’ndan önce de pek çok işe imzasını atmıştır ancak neredeyse hiçbiri Avrupa Yakası kadar gündeme gelmemiştir. 2004 ile 2009 yılları arasında devam eden başarılı yapım Avrupa Yakası ile parlayan kariyerine dizi bittikten sonra 3 yıllık bir ara vermiştir. Sonrasında ise yine insanların ekran başına kilitleyen harika bir sit-com’a daha imzasını atmıştır. Yalan Dünya ile 2012-2014 yıllarında büyük başarılara imza attıktan sonra ise dizi defteri bir süreliğine kapanmıştır. 

2017 yılında senaryosunu yazdığı dizilerdeki oyuncular ile Aile Arasında adlı bir film çıkarmıştır ve bu film ile de büyük ses getirmiştir. 2014-2017 arasında bir faaliyette bulunmayan Gülse Birsel 2017’deki filmden sonra bir yıl içerisinde ise Jet Sosyete adında bir sit-com diziyle daha ekran karşısına çıkmıştır. Oynadığı tüm dizi ve filmlerde hem senaristliğini hem de başrollerden birini üstlenen Gülse Birsel kendisine hayran bırakmaya devam ediyor. Ancak hayranlarının aklındaki sorular da bu yazımızın da konusu olan başarılı oyuncu Gülse Birsel saç rengi ve saç modelleridir. 

Gulse Birsel Sarisi - Gülse Birsel Saç Rengi

Gülse Birsel Saç Rengi Hangisi? 

Gülse Birsel onu ilk görüşümüzden bu yana saç renginde neredeyse hiç değişiklik yapmamıştır. Genelde tüm dizi ve filmlerinde aynı saç rengini kullanan başarılı oyuncu saç modellerinde saç rengine nazaran çok sık değişikliğe gitmektedir. Eğer siz de Gülse Birsel’in kullandığı saç rengini kullanmak istiyorsanız burada dikkat etmeniz gereken ten renginiz. Ten renginize uygunsa bu harika saç rengini kullanmak için daha fazla zaman kaybetmeyin. Gülse Birsel küllü sarı saç rengini kullanıyor ve saçlarının diplerinde kendi doğal saç rengi olan küllü kumral bulunuyor.  

Hayranları tarafından Gülse Birsel hakkında en çok merak edilen iki sorunun saç rengi ve saç modeli olduğunu söyleyebiliriz. Bir üstteki başlıkta sizlere Gülse Birsel’in hangi saç rengini kullandığını söylemiştik. Gülse Birsel saçlarında küllü sarıyı kullanıyor ve saç diplerinde kendi doğal saç rengi olan küllü kumral saç rengini bulunduruyor. Sıra geldi başarılı oyuncunun saç modeline. Neredeyse her dizide farklı saç modeli yaptıran başarılı oyuncu Avrupa Yakası’nda kısa saç modeli ve Avrupa Yakası dizisinden sonra da uzun ve dalgalı saç modelleriyle ekran karşısına çıkmayı tercih etmiştir. 

Gulse Birsel Sac - Gülse Birsel Saç Rengi

Gülse Birsel Saç Rengi Size Yakışır Mı? 

Başarılı oyuncunun Avrupa Yakası ile yükselişe geçen kariyerinden sonra pek çok hayranı oluşmuştur. Hayranları Gülse Birsel’in saç renginden tutun saç modeline kadar her şeyini çok seviyor ve kendileri de yaptırmak istiyor. Ancak burada dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Gülse Birsel’e çok yakışan saç rengi ve modeli size yakışacak mı? Size yakışacağından emin olmadan yaptırırsanız beklediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Gülse Birsel saç rengi için kuaförünüze ve çevrenizdekilere danışabilirsiniz. 

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2021 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.