Aktif Moda

Gümüş Yüzük Modelleri 2019

28.11.2018
270
Gümüş Yüzük Modelleri 2019

Dünyanın en eski takılardan bir tanesi yüzük. Farklı değerli metallerden yüzük yapabilirsiniz. Gümüş yüzük modelleri 2019 yılında çok tercih ediliyor. Alım gücü bakımından oldukça uygun olan gümüş yüzükler hemen her kesim tarafından tercih ediliyor. Gümüş yüzük modellerinde özel tasarım yüzükleri hediye olarak tercih edebilirsiniz. Özel tasarım gümüş yüzükler diğer yüzüklere göre çok daha uygun fiyata yaptırılabilir. Gümüş yüzük tercih ederken 925 ayar olmasına özen göstermelisiniz. Bayanlar için çiçekli, minimalist ve oryantalist yüzük modelleri tercih edilebilir.

Bayan Gümüş Yüzük Modelleri

Gümüş Yüzük Modelleri

Gümüş yüzükte fiyatlar pek çok farklı etkene göre değişiyor. Gümüşün ayarı, işçilik ve yüzüğün üzerinde bulunan taşlar yüzüğün fiyatını doğrudan etkileyen faktörler. Hanımlar gümüş yüzük tercih ederken genellikle taşlı ve süslü görünmesini istiyorlar. Çiçek desenleri bulunan taşlı gümüş yüzük modelleri 2019 yılının en popüler yüzüklerinden biri olacak. Eğer küçük elleriniz varsa büyük yüzük modelleri yerine biraz daha küçük yüzük modellerini deneyebilirsiniz. Minik taşlı yüzük modelleri küçük elleri olan hanımlar için ideal olacaktır.

Son dönemlerde pembe gümüş yüzükler de çok tercih edilmeye başladı. Özellikle sokak modasına uyumlu kombinlerde bu yüzük modelini kullanabilirsiniz. Pembe altın gümüş yüzük modeller sokak modasına çok daha elit bir hava katıyor. Birden fazla minimalist yüzük modellerini birlikte kombinleyebilirsiniz. Bayan gümüş yüzük modelleri arasında taşlı yüzükler de bayanların ilgisini çekiyor. Özellikle doğal taşlı yüzük modelleri çok şık görünüyor. Doğal taşlı yüzük modelleri biraz daha pahalı olsa da çok şık görünüyor.

Taşlı Gümüş Yüzük Modelleri

2019 Gümüş Yüzük Modelleri

Gümüş yüzükler erkekler tarafından da tercih ediliyor. Beyler yüzük ya da serçe parmağına biraz daha büyük yüzükleri tercih ediyorlar. Gümüş yüzük modelleri 2019 yılında en çok tercih edilen siyah taş ile yapılmış erkek yüzükleri. Beyler genellikle telkâri tekniği ile işlenmiş yüzük modellerini tercih ediyorlar. Alyans olarak da gümüş yüzük modellerini tercih edebilirsiniz. Alyans olarak birbiri ile uyumlu olacak yüzük modellerini tercih etmelisiniz. Gümüş yüzüğünüzün gerçek olduğunu anlamak için 925 damgasının bulunması gerekiyor.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 – 2021 Abiye Trendleri başlıklı konuda; Abiye Elbise Kombinleri ve Abiye Elbise Trendleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof