Aktif Moda

Hakiki Deri Kemer Çeşitleri Nelerdir?

01.08.2022
279
Hakiki Deri Kemer Çeşitleri Nelerdir?

Kemer kullanımı, hem giyim konforu hem de tarz açısından önem taşımaktadır. Bir kemerin uzun ömürlü olması, ekonomik anlamda yarar sağlarken stil konusunda da her zaman dinamik bir duruş katmaktadır. “Hakiki deri kemer çeşitleri nelerdir?” sorusu; kullanılan deri, kemer modeli ve aksesuar çeşitlerine göre cevaplanabilir. Sığır derisinden yapılan kemer modelleri; toka, renk ve delikli kısımlar açısından tercihe göre farklılık göstermektedir.

Değişik renk ve toka çeşitleri de olan hakiki deri kemerler, tarzınızı oluşturacak aksesuarlar arasında yer alır. Lacivert, siyah ya da kahverengi gibi renklerde bulunan kemerleri, kıyafet ve takımlarınızla kombinleyebilirsiniz.

Deri Kemer Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Deri kemer alınırken dikkat edilmesi gereken hususların başında orijinallik bulunur. Getto Deri alışveriş platformunda yer alan hakiki deri kemer çeşitleri %100 sığır derisinden yapılır ve farklı baskı türlerine sahiptir:

  • İguana baskılı
  • Klasik (düz)
  • Kabartmalı baskı

Uzun ömürlü kullanıma sahip olan kemer çeşitleri, soyularak deforme olmaz. Ayrıca deri ürünler, eskidikçe eskitme bir stille daha vintage bir görünüm sağlarlar. Dolayısıyla ürünün deri olması, çok uzun süre kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Kemer Ölçüsü Nasıl Belirlenir?

Kemer ölçüsü, öncelikle kemer kalınlığına bağlıdır. Standart 4 santim en ölçüsündeki hakiki deri kemer türü, tüm pantolon çeşitleri ile kullanılabilmektedir. Toka kısmı bel çizgisinin ortasında duracak şekilde ölçüm işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Belinizi mezura ile ölçerek, 1,5 tur attırdığınızda ortaya çıkan sonuç, kemer ölçünüzü verir.

Getto Deri’de tüm kemerlerin farklı beden ölçüleri bulunmaktadır. Söz konusu ölçü aralığı 105-135 santimetredir. Ayrıca pantolon bedeninize göre de uygun kemer ölçüsünü belirleyebilirsiniz. Kot pantolonlarda 32-42 aralığında bedenler bulunur:

İlginizi Çekebilir  En Şık Abiye Modelleri
  • 32 beden- 105 cm
  • 42 beden-135 cm
  • 42 beden-105 cm (kumaş pantolon)
  • 54 beden- 135 cm (kumaş pantolon)

Kumaş pantolonlardaki bedenler daha büyük bir ölçüm aralığına sahiptir ve en küçük beden 40’tan başlar. Bu sebeple, kemer ölçüsünün beden tablosundaki karşılığı da farklıdır.

Deri Kemer Fiyatları Ne Kadar?

Hakiki deri kemer çeşitleri fiyat konusunda, derinin kalitesine ve aksesuarlarına bağlı olarak değişim gösterir. Öyle ki kemer tokalarının bu anlamda büyük etkiye sahip olduğunu söyleyebilmek mümkün. Klasik modelli ve otomatik takılabilen kemer tokaları, hakiki deri kemer çeşitleri arasında oldukça revaçtadır. Çeşitli örneklerine ve nasıl kullanıldıklarına Getto Deri üzerinden ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı deri kemer satın almak için Getto Deri’yi tercih edebilir, fiyat filtreleme özelliği ile bütçenize uygun kemer satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2022 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.