Hakkımızda

Aktifmoda.com sitesinin 16.11.2013 tarihinde alt yapısı kurulmuş olup, 22.07.2014 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Sitemizin kuruluş ve yayın amacı bayan ve baylar için modanın getirileri hakkında tavsiyelerde bulunmak ve modaya dair tüm bilgileri ve görselleri doğru bir şekilde zamanında yayınlamaktır.

Web sitemizde Sokak modasından ünlülerin tarzları, güzellik ve hamarat kadınlar için el işi – örgü modellerine kadar bütün konulara ulaşabilirsiniz. Site içerisinde ki konular ve yorumlar tamamen aktifmoda.com tarafının görüş ve bilgileriyle yazılır. Bu sebeple konu hakları tamamen aktifmoda.com’ a aittir. Sitemiz üzerinde ki yazılar kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden alınıp, üzerinde işlem yaparak değiştirilen ve ya hiç kaynak gösterilmeden kullanılan yazı ve görsele dair tüm hakları aktifmoda.com sitesi kaldırtma talebinde bulunabilir. Bu taleplere istinaden 7 (yedi) gün süresince kaldırılmayan tüm içerikler için yasal yollara başvurma hakkımız saklıdır.

aktifmoda.com sitesinde bulunan bütün marka, markalara ait logolar ve markaya ait resimlerin tümü marka sahiplerine aittir. Bu sebeple sitemiz üzerinde bulunan görseller tamamen bilgilendirmek amacı ile koyulmuş olup bu görsellerin tamamı sadece aktifmoda.com sitesine ait değildir.  Tarafımıza ulaşmak için sitemizde ki iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz.

Modalı günler…