Aktif Moda

Hamile Kadınlar İçin Kombin Önerileri

15.07.2018
757
Hamile Kadınlar İçin Kombin Önerileri

Anne olmak kadınlar için oldukça önemli olaylardan birisidir. 9 aylık bu sürecin ilk 3 ayında ne giyineceğinizi çok fazla düşünmeyebilirsiniz. 3. aydan sonra karnınız belirginleşmeye başlar ve kıyafetleriniz artık üzerinize olmamaya başlar. Hamile alışverişi yapmaya çıkabilirsiniz. Hamile kadınlar için kombin önerileri genellikle bol kıyafetlerden yana yapılır. Kendi tarzınızı katarak da çok rahat kombinler yapabilirsiniz. Hamileliğinizin ilk aylarında basen ve karın bölgenizde kilo artışı gözlemleyeceksiniz. Bu nedenle değişime ilk pantolondan başlamalısınız.

Hamile Elbise Kombin

Hamile pantolonunun bel kısmında bulunan kumaşın vücudu sarması çok önemlidir. Hamilelik dönemi içinde en çok genişleyen bölge karın olduğu için buradaki kumaşın da esnek olması gerekiyor. Hamilelik dönemi içerisinde teninize alerji yapacak her türlü kumaştan kaçınmanız gerekiyor. Bu nedenle doğal kumaştan yapılan elbiseleri tercih edebilirsiniz. Hamile pantolonunuzun üzerine vücudu sarmayacak bol yapıdaki tunikleri tercih edebilirsiniz. Uzun tunikler basen bölgenizi de gizleyerek sizi daha zayıf gösterebilir. Pantolonuzu mutlaka boyunuza göre tercih etmelisiniz. Uzun boyluysanız geniş kesimli bol paça pantolonları tercih edebilirsiniz. Daha kısa boylu hanımlar bilekte biten kapri pantolonları tercih edebilirler.

Hamile Kombinleri

Hamile Kadınlar İçin Kombin Önerileri

Hamile olunca elbise giyemeyeceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kış aylarında pamuklu kumaş elbiseleri, yaz aylarında da keten kumaş elbiseleri tercih edebilirsiniz. Hamilelik döneminize göre bol kesim elbiseleri tercih etmelisiniz. Dar elbiseler bebeğin hareket alanını azaltır bu da ağrılar yaşamanıza neden olur. Karın bölgesi bol olan elbiseler hem sizin hem de bebeğin rahat etmesi açısından daha sağlıklı olacaktır. Hamile elbiseleri özellikle yaz döneminde en büyük kurtarıcınız olacak. Likralı esneyen yapıdaki hamile elbiseleri hem vücudu sarar hem de bebeğe hiç zarar vermez.

Tesettür Hamile Giyim

Hamile giyimi normal giyime göre daha pahalı olduğu için minimum sayıda kıyafet alıp çoklu komin yapmalısınız. Hamileliğinizin 3. ayından itibaren göbeğinizin büyümeye başlayacağını düşünürsek hamile kıyafetini sadece 6 ay boyunca giyeceksiniz. Bu nedenle bütün dolabınızı doldurmamalı gerek duydukça alışveriş yapmalısınız. Dolabınızdaki kıyafetleri mümkün olduğunca birbiri ile kombinleyip kullanabilirsiniz. Birbirine uyacak türde kıyafetler seçip daha çok kombin oluşturabilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 – 2021 Abiye Trendleri başlıklı konuda; Abiye Elbise Kombinleri ve Abiye Elbise Trendleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof