İğne Oyası Modelleri Renkli

İğne Oyası Modelleri Renkli

İğne Oyası Modelleri Renkli

Tıpkı miras gibi büyüklerimizden bugünlere kadar iğne oyası modelleri her geçen sene bayanların en büyük hobilerinden artarak olmaya devam ediyor. Önceleri sadece dantel detaylarının evimizde dekorasyon amacı ile kullanılmasından bu yana artık hemen her bayanın giyeceklerin de bu desenler yer almaktadır. Öyle ki moda evleri bile ürettiği bir çok bayan elbise modellerinde bu tarz desenlere yer veriyor.

Özellikle iğne oyası modelleri türbanlı bayanların da en çok tercih ettiği örgü işlerinden birisi olmaya devam ediyor. Çünkü kullandıkları yazma, tülbent gibi birçok parçaların kenarını zevkle süsleyerek görünüm olarak göz doldurucu bir hal veriliyor. İğne oyası yazma için tercih edildiğinde biraz daha düz renk iplikler tercih edilse de, aynı durum iğne oyası tülbent modelleri için geçerli olmuyor. Çünkü son zamanlarda bayanların özellikle moda renkler tercihi ile birlikte kullandıkları iğne oyası modelleri renkli desenler çok şık görünüyor. İnternetten araştırarak sizler için derlediğimiz renkli iğne oyası modelleri içerisinde göreceğiniz üzere birçok alternatif sunduk. Çiçek desenli iğne oyası modelinden tutunda, çilek iğne oyası modeli, iğne oyası yazma modeli, iğne oyası tülbent modelleri, büyük iğne oyası modelleri gibi bir çok desenlere yer vermeye çalıştık. Beğendiğiniz modeli ister hediyelik amaçla, ister çeyizinize, isterseniz satışı için birbirinden güzel desenleri örerek harikalar yapabilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmadan sizin için derlediğimiz birbirinden güzel bu oya modelleriniz siz değerli ziyaretçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Şayet beğendiğiniz model çıkar ve sizde yaparsanız, ördüğünüz modelin resmini çekerek sitemizin iletişim kısmından bize göndererek sizin adınıza yayınlayarak diğer bayanlara göstererek  fikir verebilirsiniz.

İğne Oyası Modelleri Renkli

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri başlıklı konuda; tığ işi bebek yeleği, tığ işi bebek yeleği yapımı ve tığ işi bebek yelek modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.