İğne Oyası

İğne Oyası

İğne Oyası

Örgü işleri içerisinde belkide en çok revaçta olan ve severek yapılanlardan biriside iğne oyası modelleridir bize göre. Çünkü yapılışının kolay olması ile birlikte bir o kadar da zevklidir. Genellikle tesettürlü bayanların en çok yaptıkları iğne oyası yazma kenarında ve iğne oyası tülbent örgülerinde kullanıyor. Her geçtiğimiz yıl özellikle moda dünyasında örgü desenlerine daha çok yer verilirken bu yıl dantel detayları fazlaca kullanılmaya başlandı. Hal böyle olunca özellikle iğne oyası çok daha popüler oldu. El işi ve örgü denilince ilk akla gelen iğne oyası modellerini görebilmek ve sevdiğiniz modelleri yapabilmek artık eskisi gibi zor değil…

İğne oyası modelleri yapılışı hakkında çok fazla bilgiye sahip değilseniz öncelikle kolay iğne oyası modelleri yapımından başlangıç yapmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü birçok bayanın yaptığı en kötü şey sıkılıp yarıda bırakmak oluyor. Genellikle örgü içerikli sitelerde çok fazla detaylı bir şekilde anlatımlı iğne oyası modelleri bulunuyor. Bu konuda yeni iseniz özellikle Derya Baykal‘ın örgülerini izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Bu konumuzda sizlere iğne oyası yazma örnekleri, iğne oyası başörtüsü modelleri ve değişik iğne oyası modellerini derledik. Sizde beğendiğiniz iğne oyası modellerinden yaparak hem hediyeler yapabilir, hemde kendinize farklılık katabilirsiniz.

İğne Oyası Modelleri


iğne oyası, iğne oyası modelleri, yeni iğne oyası, yeni iğne oyaları, en yeni iğne oyaları 2016, 2016 iğne oyası modelleri, el işi iğne oyası, 2016 oya modelleri, 2016 el işi iğne oyası modelleri, 2016 iğne oyaları, 2016 düğün iğne oyaları,yazma kenarı iğne oyası, tülbent iğne oyası, değişik iğne oyaları, güzel iğne oyaları, harika iğne oyaları

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri başlıklı konuda; tığ işi bebek yeleği, tığ işi bebek yeleği yapımı ve tığ işi bebek yelek modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.