Aktif Moda

İran Nakliye Fiyatları

19.01.2022
502
İran Nakliye Fiyatları

Günümüz teknolojisi her alanda olduğu gibi ülkelerarası nakliye çalışmalarında kolaylıklar yaratarak nakliye firmalarının yardımına koşmaktadır. Bu yenilikler ülkelerarası ticari anlaşmaların hızla artmasına olanak sağlamıştır. Ülkemiz firmaları, dünya ticaret hacminden payına düşen lokmayı daha da büyütmek adına diğer ülkelerle birçok anlaşma yapmaktadır. İran, yüzyıllardır ülkemizin ticaret yaptığı bir ülkedir. Müşterilerimizin, İran nakliye çalışmalarında araştırdığı konuların başında İran nakliye firmaları, ardından da  İran nakliye fiyatları gelmektedir.

Ülkemizde uluslararası nakliye hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır. Firmalar müşterilerini memnun etmek adına nakliye fiyatlarını çeşitli faktörlere dayanarak belirlemektedir. Firmamız, nakliye çalışmalarına ilk başladığı günden itibaren müşterilerinin taleplerine en uygun olan yanıtları sağlayabilmesiyle uluslararası nakliye sektörünün dev isimlerinden birisi olmayı başarmıştır. İran Lojistik firmaları da bu noktada önem taşımaktadır.

İran nakliye fiyatlarımızı belirlerken;

  • İki ülke arasındaki noktalar arası mesafe,
  • Nakliye türü,
  • Taşınacak eşyanın boyutu, miktarı ve ağırlığı,
  • Nakliye sürecinde kullanılan cihazlar,
  • Nakliye sürecinde kullanılan malzemeler,
  • Çalışan personel sayısı gibi faktörleri dikkate alarak sizlerin bütçelerine en uygun fiyatları belirledikten sonra eşyalarınızı zamanında sağlam ve eksiksiz bir şekilde yapmaktayız.

İran Yol Güzergahı

Firmamız olarak, uluslararası yük taşımacılığında uzmanlaşmış olan çalışanlarımız sayesinde yapmış olduğumuz üstün performanslı çalışmalarımız sonrasında müşterilerimizin takdirlerini kazandık. Ülkeler arası eşya taşımacılığı büyük bir bilgi birikimi gerektirmektedir. Nakliye süreci boyunca izlenilen yol, nakliye bedelini belirlemekteki en büyük etkiye sahip olan faktördür. Bizler, Türkiye’den İran’a nakliye sürecinde eşyalarınızın en sağlıklı ve hızlı şekilde ulaştırılmasına elverişli olan yolları tercih etmekteyiz. İran yol güzergahı sizlerin kısa sürede eşya taşıma süreci yaşamanız hedefiyle belirlenmektedir.

Eşyalarınızın taşınma süresini minimum seviyeye indirmek adına gümrüklerde istenilen izin ve belgeleri eksiksiz bir şekilde hazırladıktan sonra eşyalarınızı taşıma işlemine başlıyoruz. Gümrüklerde gereksiz yere beklemeden hızlı bir şekilde İran’daki adreslerinize yüklerinizi sağlam bir şekilde bırakıyoruz. Her türlü nakliye taleplerinizde sizlere alternatif çözümler üretmekteyiz.

İlginizi Çekebilir  En Güzel Sevgili Fotoğrafları

İran Transit Taşıma

Ülkemize kara sınırı bulunan İran’a yüksek miktardaki eşyaların taşınmasında kullanılan yöntem transit taşıma yöntemidir. Transit taşıma, iki ülke arasında yapılan ticari anlaşmalar sonrasında taşınması gereken yüklerin üçüncü bir ülke sınırı kullanılarak taşınması işlemidir. 

Ülkemizde birçok nakliye firması transit taşıma hizmeti vermektedir. Firmamız, İran transit taşıma çalışmalarınızı Uluslararası lojistik sürelerini aşmadan mümkün olan en kısa sürede taşınmasını istediğiniz adreslere sağlam bir şekilde bırakılması noktasında sizlere garanti vermektedir. Eşyalarınız taşınma öncesi sigortalanmaktadır.

Transit taşımalarda nakliye süresini hava koşulları ve şirketin sektördeki deneyimleri etkilemektedir. Yağışlı havalar, transit eşya taşımacılığı süresinin uzamasına sebep olabilmektedir. Firmamız olarak, sektörümüzle alakalı olan tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek transit taşımalarımızda kullandığımız araçlarımızı sürekli olarak geliştirmekteyiz. Personelimiz gümrüklerde istenilen belgelerin hazırlanması konusunda uzmanlaşmış kişilerdir. İran’ın bütün şehirlerine transit taşıma hizmetleri sağlamaktayız.

Ticari anlaşmaların en büyük yükümlülüklerinden birisi olan eşya nakliyesini zamanında gerçekleştirememek bütün firmaların korkulu rüyasıdır. Bu noktada sektörde uzmanlaşmış bir firmadan hizmet almanız, şirket bütçesini kontrol altında tutma amacınıza hizmet edecektir. 1996 yılından itibaren siz değerli müşterilerimiz için sağlamış olduğumuz hizmetlerimizle sektörümüzün lider firmaları arasında anılmaktan gurur duymaktayız. Firmamızdan hizmet aldığınızda konforlu bir taşımacılık deneyimi yaşayacaksınız.

İran Parsiyel Taşıma

Bir nakliye aracının tamamının tek bir müşterinin eşyalarıyla dolmadığı durumlarda, izlenebilecek en akla yakın yol parsiyel taşımacılık hizmeti veren firmalardan hizmet almaktır. Parsiyel taşımacılık, bir nakliye aracına birden fazla müşterinin eşyasının konularak yapıldığı nakliye hizmeti türüdür. Ülkeler arası eşya taşımalarında parsiyel taşımacılık hizmetlerinden yararlandığınızda sadece eşyalarınız kadar para ödersiniz. Gereksiz yere tüm bir nakliye aracına para ödememe avantajını sağlaması bakımından parsiyel nakliye hizmetleri avantajlıdır. Burada dikkat edilmesi gereken konu aynı güzergah üzerinde bırakılması gereken eşyaların aynı nakliye aracında taşınması durumunda sürecin avantaja dönüşeceğidir.

İlginizi Çekebilir  Ekmek Kızartmak Artık Daha Kolay

İran, ülkemizle sınır komşusu olması sebebiyle yıl içerisinde sürekli olarak göç dalgasının yaşandığı ülkelerin başında gelmektedir. Özellikle öğrencilerin dini ilimler noktasında tercih ettiği bir ülke olan İran’a nakliye hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır. Firmamızın, değerli öğrencilerimize özel indirimleri bulunmaktadır. Uzun uğraşlar sonucu beğenerek aldığınız eşyalarınızı evlerinize veya işyerlerinize gelerek uluslararası malzemelerimizle paketliyor, uzman nakliye çalışanlarımızca araçlarımıza yükleyerek İran’daki adresinize en kısa sürede bırakıyoruz. Tüm İran parsiyel taşıma çalışmalarımızın fiyatları sizlerin bütçesine uygun bir şekilde belirlenmektedir.

Şah Lojistik ailesi olarak, sektöre başladığımız ilk günden beri müşterilerimize en kaliteli hizmetleri sağlama düsturuyla dürüst ve ahlaklı bir şekilde çalışarak bugün sektörde yeni kurulan firmaların örnek aldığı firmalar arasındaki yerimizi aldık. Dünyanın birçok noktasında yürüttüğümüz nakliye çalışmalarımız sayesinde müşteri ağımız her geçen gün genişlemektedir. Vizyonumuz, yenilikçi, modern ve kaliteli nakliye hizmetlerimizi müşterilerimizle buluşturarak dünya genelindeki yük taşımacılığı hizmetlerimizin devamlılığını sağlamaktır. Sizlerin memnuniyetini önemsiyoruz. Güvenilir bir firmadan nakliye hizmeti almak adına aradığınız adres, firmamızdır.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2022 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.