Aktif Moda

Jet Sosyete 3. Bölüm Kıyafetleri

07.03.2018
829
Jet Sosyete 3. Bölüm Kıyafetleri

Jet Sosyete 3. Bölüm Kıyafetleri

Çağlar Çorumlu, Gülse Birsel, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Hasibe Eren, Şahin Irmak, Aslı Bekiroğlu, Bartu Küçükçağlayan, Ecem Uzun, Tuğba Çom, Deniz Cengiz ve Emre Taştekin’in rol aldığı Jet Sosyete dizisi, orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyete yaşamına girişini anlatıyor. Her Pazar akşamı yayınlanan dizi ilk bölümünden itibaren oldukça beğenildi ve severek izlenmeye devam ediyor. Karakterler çok sevildiği gibi kıyafetleri ve giyim tarzları da dikkat çekici. Jet Sosyete 3. Bölüm Kıyafetleri de yine çok konuşuldu ve merak edildi. Jet Sosyete 3. Bölüm Kıyafetleri Pelin’in ofis şıklığı ile yıkılıyor.

Jet Sosyete 3. Bölüm Kıyafetleri ofis şıklığı arayan kadınlar için Pelin’in şıklığını örnek alıyor diyebiliriz. Jet Sosyete’de her markadan parça bulmak neredeyse mümkün. 3. bölümde İlayda’nın elbisesi Adil Işık koleksiyonuna ait bir parça ve Forewer New’de bulabilirsiniz. İddialı ve şaşaalı giyinmeyi seven hanımların gözdesi ise dizinin Gizem Pamuk karakteri. Tony de bayanlardan sonra en çoktakip edilen karakterlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Tony’nin kıyafetleri de oldukça ilgi çekici ve değişik olduğu için çok fazla merak edilen parçalar haline gelmiş durumda. Kırmızı, mavi, deri veya kürk detaylı ceketleri değişik giyim tarzı izleyici kitlesi tarafından çok beğenildi ve bir o kadar da merak konusu haline geldi. Alara’nın isyah şapka ve elbisesi Tuval Koleksiyonu’na ait parçalardır. Sarp Apak’ın can verdiği Ozan’ın kullandığı kol saati ise Welder markasına aitken Jean ve gömleği ve siyah kot ceketi ise Mavi’den, beyaz gömlek Özge Güven. Yine Ozan’ın sürekli giydiği uzun hırkalardan olan gri ve bordo hırka da Mavi’ye ait. Gülse Birsel’in canlandırdığı Gizem karakterinin kiminosu jaquette by elvan parçası, yine pullarla bezeli şık payetli bomber ceketin markası ise Scarabee. Gizem’in takılarına bakcak olursak inci kolyesi, deborah küpeleri ve yüzükleri Urban Queen’den. Pelinin de yaprak uçlu kolyesi ve yüzüğü de yine Urban Queen sponsorluğunda. Bartu Küçükçağlayan’ın hayat verdiği Gündüz’ün sweati Hummel’dan. Tony’nin giydiği smokin Kiğılı’nın.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Siyah Beyaz Aşk 20. Bölüm Kıyafetleri başlıklı konuda; Siyah Beyaz Aşk 20. Bölüm, Siyah Beyaz Aşk 20. Bölüm Kıyafetleri ve Siyah Beyaz Aşk Kıyafetleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof