Aktif Moda

Kadife Abiye Elbise Modelleri

Kadife Abiye Elbise Modelleri

Kadife Abiye Elbise Modelleri bu senenin trendleri arasında yer alıyor. Geçmişten günümüze geçişin olduğu bir dönem söz konusu. Bu nedenle tekrardan kadife kumaşların basma desenlerinin ve dantellerin olduğu bir moda dünyasında giriş yapılıyor. Kadifenin yumuşak dokusu diğer elbiselere göre daha rahat bir kullanım sağlıyor. Kadife ile dantel kullanımı ise şık bir uyum sağladığı için bu sene daha çok karşımıza çıkacak.

Kadife Abiye Elbise Modelleri hem yaz hem de kış mevsiminde rahatlıkla tercih edilebilir olduğu için birçok kişi tarafından beğenilerek kullanılıyor. Önümüzdeki senelerde kadifenin daha fazla eşyada ve daha fazla modelde karşımıza çıkacağı tahmin ediliyor. Kadife elbiseler uzun, kısa, günlük, spor veya abiye gibi pek çok farklı şekilde tasarlanarak, bu yıla damgasını vuran modeller arasında olmayı başardı.

Kadife Abiye Elbise Özellikleri

Kadife abiyeler dantel ve taş işlemelerle birleştirilerek çok güzel tasarımlar dizayn edilmiştir. Dantel yıllardır abiyelerde varlığını sürdürüyor olduğu için bu defa kadife ile birleştirilerek farklı modellerin ortaya çıkması sağlanmıştır. Bu modeller hafif gösterişli olsa da bulunduğu ortamda dikkat çekmek isteyen bayanlar için biçilmiş kaftandır. Bazı günlük elbiselerde de kadife kumaş üzerinde taşlı detaylar veya dantel detayları görülebilir. Artık kadife bu senenin hem yaz hem de kış modasının hitlerinden olmuş durumda.

Balık formdaki kadife abiye elbiseler uzun modeller olduğu için taşıması biraz meşakkatli olabilir. Ancak kadife uzun elbiseler şıklığı garanti eden modellerdendir. Bazı yerlerine transparanlık katılan kadife elbiseler oldukça kadınsı ve çekici bir görünüm elde etmeyi garanti kılar. Taş işlemelerin buluştuğu abiyeler ise zarafetin ta kendisi olarak tabir edilebilir. Bu elbiseler genellikle düğün, nişan ve bu tarz cemiyetlerde tercih edilen oldukça gösterişli modellerdir. Kadife elbiselerde de her abiye elbisede olduğu gibi denenmeden tercih yapılmamalıdır. Ayrıca fiziksel özelliklere hakim olunmalıdır. Aksi durumda hoşlanılmayan bir görüntü ile karşılaşmak mümkün olabilir. Kadife abiye elbiseler tesettür giyimde de çok fazla yer alır. Genellikle düz renk olarak tercih edilir ve zarif bir kemer ile detaylandırılır.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Ceket Modelleri başlıklı konuda; 2020 Bayan Ceketleri, 2020 Ceket Modası ve Ceket Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof