Aktif Moda

Kara Para Aşk İpek Kimdir

06.01.2015
2.017
Kara Para Aşk İpek Kimdir

Kara Para Aşk İpek Kimdir

Bu sıralar adından sürekli bahsettiren kara para aşk dizisinin ipek oyuncusu hakkında bilgi vereceğiz. Asıl adı Öykü Karayel olan güzel oyuncuyu aslında birçok dizide gördük. En çok aşina olduğunuz dizi tabi ki kuzey güney dizisinden tanıyoruz. Öykü Karayel kimdir diye soracak olursanız öykü karayel boyu 1.60 cm ve kilosu 49 dur. Öykü Karayel kaç yaşında diye genellikle merak ediyoruz çünkü yaşından oldukça küçük gösteren sanatçı 1990 yılı doğumludur.

Öykü karayel Çemberlitaş kız lisesinden mezun olduktan sonra kenter tiyatrosunda kısa bir dönem eğitim aldı ve 2007 yılı başlarında İstanbul Üniversitesinde Devlet Konservatuar Tiyatro Bölümünde geçiş yaptı. Kanal D ekranlarında uzun bir dönem yayınlanan Kuzey Güney dizisinde Cemre Çayak rolü ile oldukça beğeni toplamıştır. Şu sıralar yeniden adından söz ettirecek olan Öykü Karayel kara para aşk dizisinde ipek rolü ile yeniden sevenlerinin karşısına çıkmıştır.

Öykü Karayel Resimleri

Konu İçeriği :

  • Kara Para Aşk İpek
  • Kara Para Aşk İpek Kimdir
  • Öykü Karayel Kimdir
  • Öykü Karayel Resimleri
  • Öykü Karayel Boyu

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Kiraz Mevsimi Dizi'si Öykü başlıklı konuda; Kiraz Mevsimi dizisi, Kiraz Mevsimi Öykü ve Kiraz Mevsimi Özge Gürel hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof