Aktif Moda

Katlı Kesim Saç Modelleri 2020

13.07.2020
1.349
Katlı Kesim Saç Modelleri 2020

Hacimli ve kabarık saç modellerinden hoşlanıyorsanız kesinlikle saçınızı katlı kestirmelisiniz. Katlı kesim saç modelleri 2020 yılında kısa saç modellerinden hoşlanmayan hanımlar için ideal olacak. Hep aynı saç modelini kullanmaktan sıkılan hanımlar bu saç modeline kesinlikle bir şans vermeli. Bu sezonun en popüler kesimlerinden biri olan lob saç modeli de katlı kesim için oldukça uygundur. Modern saç kesimine sahip olan bu model ile çok daha zarif ve şık görünebilirsiniz. Önleri kısa arkası biraz daha uzun olan bu saç kesim modeli ile her tarzı kombinleyebilirsiniz.

Katlı Kesim Saç Modelleri

Katlı Saç Kesimleri 2020

Kısa saçlardan hoşlanan hacimsiz ve düz saçlara sahip hanımlar bob kesim sayesinde çok daha gür görünen saçlara kavuşabilirsiniz. Oldukça popüler olan bu saç kesim modeli ile aynı zamanda modaya uyum sağlamış olacaksınız. Katları saçlarının ön ya da arka kısmına yaptırabilirsiniz. Bob katlı kesim saç modelleri yeni sezonunda çok tercih edilecek. Bu saç modelini saçını ortadan ayırarak kullanabilirsin. Sönük ve hacimsiz saçlara sahipseniz kesinlikle bu saç modelini denemelisiniz.

Dalgalı ya da kıvırcık saçlara sahipseniz katlı kesim uzun zamandır kullandığınız bir saç modeli olabilir. Katlı kesim saç modeli hayatınızı kurtarabilir. Yıka çık kolaylığında kullanabileceğiniz pratik saç modelleri arıyorsanız kesinlikle katlı kesimlere şans vermelisiniz. Saçlarınızı yıkadıktan sonra dalgalı ve kıvırcık saçlar için uygun olan şekillendiriciler ile saçlarınızı şekillendirebilirsiniz. Kıvırcık saçlara sahip hanımlar ise vigo kullanarak çok daha hacimli ve kabarık saçlara kavuşabilirler. Dalgalarınızın dağınık görünmesi uğraşılmamış havalı bir görünüm sağlar.

Katlı Saç Modelleri 2019

Katlı Kesim Saç Modelleri 2020

Düz saçlara sahip hanımlar genellikle saçlarının cansız ve hacimsiz görünmesinden yakınırlar. Katlı kesim saç modelleri 2020 yılında daha gür saçlara sahip olmanıza yardımcı olur. Arkadan öne doğru kısalan katlı saç kesim modelleri ile saçlarınız çok daha gür ve hacimli görünebilir. Özellikle doğal tonlardaki saç renkleri ile bu kesim çok yakışıyor. Katlı saç kesimleri normal saçlara göre çok daha kolay bir şekilde yıpranabiliyor. Saçınızın için koruyucu yağ ürünlerini kullanabilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Ombre Saç Modelleri 2020 başlıklı konuda; Ombre Saç Modelleri 2019 ve Ombre Saç Nasıl Yapılır? hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof