Aktif Moda

Kemerli Abiye Elbise Modelleri

Kemerli Abiye Elbise Modelleri

Kemerli Abiye Elbise Modelleri yıllardır kadınların vazgeçilmezleri arasındadır. Aslında bunun sebebi kemerlerin çok çeşitli olması ve her türden elbiseye uygulanabilir olmasıdır. Kemer birçok elbiseye farklı bir hava katar. Bazı elbiselere de farklı renk ve zariflik katar. İnce kemerler her zaman elbiselere kibar bir görünüm kazandırır.

Kemerli Abiye Elbise Modelleri şıklığını zariflikle taçlandırmak isteyen bayanlar için oldukça iyi bir seçim olur. Bu şekilde çok şatafatlı veya şaşaalı görünümü sevmeyen hanımlar bu tarz ince detaylarla kıyafetlerini sakinleştirip zariflik katabilirler.

2018 – 2019 yaz sezonunda bu elbiseler hem abiye hem de günlük yaşamda kullanılabilecek çeşitlilikle karşımıza gelecek.

Abiye Kemerli Elbiseler

Kemerler abiyelerde günlük elbiselere nazaran daha az kullanılır. Ama bazı modeller vardır ki kemer olmadan tamamlanmayacağı direkt olarak göze çarpar. Abiye elbiselerde kemer olayı daha çok elbisenin kesimine bağlıdır. Bu nedenle kimi elbise kemerle tamamlanmak istese de kemer o elbiseye yakışmaz veya oturmaz.

Bazı abiye elbiselerin kesimi nedeniyle bel kısmında kemer olmasa dahi kemer varmış gibi büzgülü bir görünüm olabilir. Böyle durumlarda eğer elbise çok sade ise ince ve uygun renkte bir kemerle tamamlanırsa çok zarif ve şık bir görünüm elde edilmiş olur. Sade ve tek renk abiyelerde bu tarz bir kullanım rahatlıkla yapılabilir. Şifon abiyelerde kemer kullanımına daha çok rastlanır. Şifon abiyeler uçuş uçuş modeller oldukları için kemer detayı şifon abiyelere bir nevi daha çok yakışır da denebilir. Bu modellerde genelde kemer de şifondandır. Farklı bir renkte ve şifondan olan kemer bazen bir kurdele bazen bir çiçek desenli model olarak karşımıza çıkabilir.

Tesettür Abiyelerde Kemer Kullanımı

Tesettür abiyelerde genellikle sade renklerin kullanıldığı abiyelerde yine ince ve zarif bir kemer kullanarak hem naif bir görüntü hem de şıklık katmak mümkündür. Tesettür abiyelerde de kemerler farklı şekillerde olabilir. Çiçeklerden veya taşlardan oluşan kemerler hem beli ince gösterir hem de kıyafete hareket katar. Payetten oluşan kemerler ise biraz daha ışıltı seven kadınların tercihidir.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Ceket Modelleri başlıklı konuda; 2020 Bayan Ceketleri, 2020 Ceket Modası ve Ceket Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof