Aktif Moda

Kerem Bursin Resimleri

16.10.2014
7.134
Kerem Bursin Resimleri

Kerem Bursin 1987 İstanbul doğumlu bir oyuncudur. Hollywood yapımlarında da yer alan ünlü oyuncu Türk filmlerinde de kendini göstermektedir. Yurt dışında bir çok ülkede yaşayan Kerem Bursin daha 12 yaşında iken ailesi ile birlikte ABD’ye gelmiştir. Türkiye’de rol aldığı Güneşi Beklerken dizisinde ki Kerem Sayer rolü ile tanınmıştır. Bir çok tv programına da katılan Kerem Bursin resimleri ile genç kızların beğenisini kazanmaktadır.

2014 yılında Unutursam Fısılda isimli filmde müzisyen Erhan’ı canlandırmaktadır. Yeni yayın döneminde başlayan Kerem Bursin Şeref Meselesi isimli dizide Yiğit Kılıç rolünü üstlenmiştir. Genç kızların hayranı olduğu Kerem Bursin fotoları ile siz de yeni resimlerini inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Çağatay Ulusoy Resimleri başlıklı konuda; Çağatay Ulusoy, Çağatay Ulusoy boyu ve Çağatay Ulusoy fotoları hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof