Aktif Moda

Keremcem Fotoğrafları

04.03.2015
2.465
Keremcem Fotoğrafları

Keremcem Kimdir ?

Son günlerde o hayat benim ateş rolüyle ekranlar karşısındaki  ve herkesin hayranı olduğu sanatçı hakkında detaylı bilgiye sahip değilseniz sizin için Keremcem’i tam anlamıyla tanıtacak bilgiler vereceğiz. Yakışıklı oyuncu Muğla’nın Milas ilçesinde 05.01.1978 tarihinde doğmuştur. Yani 2015 takvimine göre kerecemin yaşı 37’dir.  Aslen Muğlalı olan sanatçı İzmir de fatih kolejinden sonra Muğla Turgut Reis lisesinden 1995 yılında mezun olmuştur. Daha sonra öğrenim hayatının devamını Ege üniversitesinde devam ettirerek Uluslararası halkla ilişkiler bölümünden 2003 yılında mezun olmuştur. Aklımıza gelmişken Keremcem kiminle evlendi diye soracak olursanız Keremcemin eşi Seda Güreldir. Üniversiteden mezun olduktan sonra sanat hayatının başlangıcına ilk olarak Yonca Evcimik vesile olmuş ve 2005 yılında ilk albümünü çıkarmıştır. Ve bu albüm sayesinde En iyi çıkış yapan sanatçı olarak altın kelebek ödülü almıştır.

Şarkıcılığın yanı sıra oyunculukta da başarılı olan keremcem dizileri sayesinde oldukça popüler bir isim oldu. Hatırlayacağınız üzere 2004 yılında Aşk oyunu, 2007 yılında iki yabancı ve avrupa yakası, 2008 yılında elif, 2010 yılında keskin bıçak, 2011 yılında tövbeler tövbesi, 2012 yılında merhaba hayat dizilerinde oynamış ve hala aktif olarak fox tv ekranlarında yayınlanan O hayat benim dizisinde ateş ismi ile oynamaktadır. Keremcemin merak ettiğiniz fiziksel özellikleri ve iletişimi hakkındaki tüm detayları aşağıdadır.

Keremcem Boyu : 1,82 Cm

Kerecem Kilosu : 72 Kilogram

Keremcem Saç Rengi : Siyah

Keremcem Göz Rengi : Kahverengi

Keremcem Fotoğrafları

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Rihanna Saç Modelleri ve Kesimi başlıklı konuda; rihanna, rihanna saç ve rihanna saç kesimi hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof