Aktif Moda

Kilo Belli Etmeyen Abiye Modelleri

26.03.2023
7.446
Kilo Belli Etmeyen Abiye Modelleri

Abiye elbiseler özel günlerde tercih edilen en önemli kıyafetlerden biridir. Bu elbiseler, kadınların özel günlerinde hem şık hem de zarif görünmelerini sağlar. Ancak kilolu bayanlar, bu özel kıyafetleri seçerken kendilerine uygun olan modelleri bulmakta zorlanabilirler. Bu yazıda, kilolu bayanları zayıf gösteren, beli ince gösteren, göbeği belli etmeyen ve zayıf gösteren abiye modellerine değineceğiz.

Kilolu Bayanları Zayıf Gösteren Abiye Modelleri

Kilolu bayanlar, vücut şekillerini daha ince ve uzun gösterecek abiye modelleri tercih etmelidirler. Bunun için, belden sıkı ve düz kesimli abiye elbiseler tercih edilebilir. Bunun yanı sıra, derin V yaka abiye elbiseler ve A kesimli modeller de kilolu bayanların zayıf görünmelerine yardımcı olabilir. Ayrıca, koyu renkli abiye elbiseler de kilolu bayanların daha ince görünmelerine yardımcı olur.

Beli İnce Gösteren Abiye Modelleri

Bel bölgesi, kadınların en önemli bölgelerinden biridir. Beli ince gösteren abiye modelleri, kadınların daha şık ve zarif görünmelerini sağlar. Bunun için, bel bölgesine dikkat çeken şeritli abiye elbiseler tercih edilebilir. Ayrıca, bel bölgesinde kemerli abiye modelleri de beli daha ince gösterir.

Göbeği Belli Etmeyen Abiye Elbise Modelleri

Göbek bölgesi, kadınların en hassas bölgelerinden biridir. Göbeği belli etmeyen abiye modelleri, kadınların kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlar. Bunun için, kloş kesimli ve uçuş uçuş abiye elbiseler tercih edilebilir. Ayrıca, bel bölgesinde kemerli abiye elbiseler de göbeği belli etmede yardımcı olur.

Zayıf Gösteren Abiye Modelleri

Zayıf görünmek isteyen bayanlar, dar kesimli ve vücuda yapışan abiye elbiseler tercih etmelidirler. Bunun yanı sıra, transparan kumaşlardan yapılmış ve dantelli abiye elbiseler de zayıf görünmelerine yardımcı olabilir. Ayrıca, açık renkli ve yüksek belli abiye elbiseler de zayıf görünmelerine yardımcı olur.

 

Eğer balık etli bir hanımsanız elbiselerle başınız hep beladadır. Özellikle karın bölgesindeki fazlalıklar gerçekten çok can sıkıcı olabiliyorlar. Özellikle önemli etkinliklerde giyeceğiniz elbiselerin görünümünü çok etkiliyor. Kilo belli etmeyen abiye modelleri ile özel günlerde çok şık olabilirsiniz. Abiye elbise seçerken esnek kumaşlı abiyeleri tercih etmelisiniz. Esnek kumaşlar karın bölgenizi saklamanıza yardımcı olur. Böylece vücudunuz daha orantılı ve göbek kısmınız da daha düz görünür.

İlginizi Çekebilir  Kışlık Ekose Etek Modelleri
Büyük Beden Elbise - Kilo Belli Etmeyen Abiye Modelleri

Büyük Beden Elbise

Vücudu sarmayan ve tek renk olan elbiseler sizin için gayet uygun olacaktır. Göğüs altından daralan abiye modellerinden uzak durmalısınız. Bu model elbiseler göbeğinizi ve basenlerinizi olduğundan daha büyük gösterebilir. Kendinize korsaj kemeri bulunan elbiselerden seçebilirsiniz. Özellikle diz hizasında ya da mini elbise giymek isteyen bayanlar bu modeli tercih edebilir. Etek bölümü pileli olmayan bol dökümlü elbiseler sizin için çok uygun olacaktır. Korsaj kemer göbeğinizin daha sıkı görünmesine yardımcı olur ve toplam görümünüzde bir denge sağlar.

Büyük Beden Abiye Modelleri - Kilo Belli Etmeyen Abiye Modelleri

Büyük Beden Abiye Modelleri

Kilo Belli Etmeyen Abiye Modelleri

Elbiselerin etek kesiminin düz ve pilesiz olmasına özen gösterin. Pileli etekler basenlerinizi olduğundan daha büyük gösterecektir. Göğüs dekoltesi bulunan yaz elbiselerini tercih edebilirsiniz. Özellikle göğüs kısmından dökümlü modeller sizi oldukça şık gösterecektir. Uzun ve akıcı modeller hem boyunuzu uzun gösterir hem de bel ve kalça kısmınızdaki fazla kilolarınızı kapatır. Elbisenizde kesinlikle yatay çizgilerden uzak durun. Yatay çizgiler sizi daha da kilolu gösterecektir. Eğer çizgili bir elbise kullanmak istiyorsanız dikey çizgili bir elbise tercih etmelisiniz. Dikey çizgiler hem boyunuzu uzun gösterir hem de zayıf görünmenize yardımcı olur.

Büyük Beden Abiye Elbiseler - Kilo Belli Etmeyen Abiye Modelleri

Büyük Beden Abiye Elbiseler

Eğer dümdüz bir karın bölgesi istiyorsanız şekillendirici korse kullanın. Şekillendirici iç çamaşırlarını da tercih edebilirsiniz. Böylelikle dümdüz bir karın bölgesine kavuşabilirsiniz. Abiye elbisenizin altından korsenizin belli olmaması için vücudu saran modellerden esnek kumaşa sahip olanları tercih etmelisiniz. Kilo belli etmeyen abiye elbise seçerken rengine de dikkat etmelisiniz. Siyah gibi koyu renk elbiseler sizi daha zayıf gösterecektir. Koyu renkler hatların daha belirgin olmasını sağlar. Hacmi azaltarak daha zayıf bir görünüm sunar.

İlginizi Çekebilir  İş Kadını Kombinleri: Kusursuz Görünümün Sırları

Sonuç

Kilolu bayanların özel günlerinde şık ve zarif görünmelerini sağlayabilmek için doğru abiye elbise modellerini seçmeleri önemlidir. Bu yazıda, kilolu bayanları zayıf gösteren, beli ince gösteren, göbeği belli etmeyen ve zayıf gösteren abiye modellerine değindik. Doğru abiye elbise modelini seçerek, kilolu bayanlar da özel günlerinde şık ve kendilerine güvenli bir şekilde görünebilirler.

 

Sıkça Sorulan Sorular (FAQs)

  1. Kilolu bayanlar için en uygun abiye elbise modeli nedir?
  • Kilolu bayanlar için düz kesimli ve sıkı belden abiye elbiseler en uygun modellerdir. Ayrıca, derin V yaka ve A kesimli abiye elbiseler de kilolu bayanların zayıf görünmelerine yardımcı olabilir.
  1. Beli ince gösteren abiye elbiseler nasıl seçilir?
  • Beli ince gösteren abiye elbiseler için şeritli ve kemerli modeller tercih edilebilir. Bu modeller, bel bölgesine dikkat çekerek beli daha ince gösterir.
  1. Göbeği belli etmeyen abiye elbiseler nasıl seçilir?
  • Kloş kesimli ve uçuş uçuş abiye elbiseler, göbeği belli etmeyen modellerdir. Ayrıca, bel bölgesinde kemerli abiye elbiseler de göbeği belli etmede yardımcı olabilir.
  1. Zayıf gösteren abiye elbiseler nasıl seçilir?
  • Zayıf gösteren abiye elbiseler için dar kesimli ve vücuda yapışan modeller tercih edilebilir. Ayrıca, açık renkli ve yüksek belli abiye elbiseler de zayıf görünmelerine yardımcı olabilir.
  1. Abiye elbiselerde hangi renkler kilolu bayanlar için daha uygun?
  • Koyu renkli abiye elbiseler, kilolu bayanların daha ince görünmelerine yardımcı olur. Ancak, açık renkli abiye elbiseler de zayıf görünmelerine yardımcı olabilir. Bu nedenle, kilolu bayanlar kendi ten renklerine uygun renkleri tercih etmelidirler.

 

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2022 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.