Aktif Moda

Kilo Belli Etmeyen Abiye Modelleri

02.07.2018
1.378
Kilo Belli Etmeyen Abiye Modelleri

Eğer balık etli bir hanımsanız elbiselerle başınız hep beladadır. Özellikle karın bölgesindeki fazlalıklar gerçekten çok can sıkıcı olabiliyorlar. Özellikle önemli etkinliklerde giyeceğiniz elbiselerin görünümünü çok etkiliyor. Kilo belli etmeyen abiye modelleri ile özel günlerde çok şık olabilirsiniz. Abiye elbise seçerken esnek kumaşlı abiyeleri tercih etmelisiniz. Esnek kumaşlar karın bölgenizi saklamanıza yardımcı olur. Böylece vücudunuz daha orantılı ve göbek kısmınız da daha düz görünür.

Büyük Beden Elbise

Vücudu sarmayan ve tek renk olan elbiseler sizin için gayet uygun olacaktır. Göğüs altından daralan abiye modellerinden uzak durmalısınız. Bu model elbiseler göbeğinizi ve basenlerinizi olduğundan daha büyük gösterebilir. Kendinize korsaj kemeri bulunan elbiselerden seçebilirsiniz. Özellikle diz hizasında ya da mini elbise giymek isteyen bayanlar bu modeli tercih edebilir. Etek bölümü pileli olmayan bol dökümlü elbiseler sizin için çok uygun olacaktır. Korsaj kemer göbeğinizin daha sıkı görünmesine yardımcı olur ve toplam görümünüzde bir denge sağlar.

Büyük Beden Abiye Modelleri

Kilo Belli Etmeyen Abiye Modelleri

Elbiselerin etek kesiminin düz ve pilesiz olmasına özen gösterin. Pileli etekler basenlerinizi olduğundan daha büyük gösterecektir. Göğüs dekoltesi bulunan yaz elbiselerini tercih edebilirsiniz. Özellikle göğüs kısmından dökümlü modeller sizi oldukça şık gösterecektir. Uzun ve akıcı modeller hem boyunuzu uzun gösterir hem de bel ve kalça kısmınızdaki fazla kilolarınızı kapatır. Elbisenizde kesinlikle yatay çizgilerden uzak durun. Yatay çizgiler sizi daha da kilolu gösterecektir. Eğer çizgili bir elbise kullanmak istiyorsanız dikey çizgili bir elbise tercih etmelisiniz. Dikey çizgiler hem boyunuzu uzun gösterir hem de zayıf görünmenize yardımcı olur.

Büyük Beden Abiye Elbiseler

Eğer dümdüz bir karın bölgesi istiyorsanız şekillendirici korse kullanın. Şekillendirici iç çamaşırlarını da tercih edebilirsiniz. Böylelikle dümdüz bir karın bölgesine kavuşabilirsiniz. Abiye elbisenizin altından korsenizin belli olmaması için vücudu saran modellerden esnek kumaşa sahip olanları tercih etmelisiniz. Kilo belli etmeyen abiye elbise seçerken rengine de dikkat etmelisiniz. Siyah gibi koyu renk elbiseler sizi daha zayıf gösterecektir. Koyu renkler hatların daha belirgin olmasını sağlar. Hacmi azaltarak daha zayıf bir görünüm sunar.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 – 2021 Abiye Trendleri başlıklı konuda; Abiye Elbise Kombinleri ve Abiye Elbise Trendleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof