Aktif Moda

Kiraz Mevsimi Işık Kimdir

08.06.2015
2.960
Kiraz Mevsimi Işık Kimdir

Kiraz Mevsimi Işık

Kiraz Mevsimi dizisinin ışık lakaplı güzel oyuncunun asıl adı Nil Özkul dur. 15 Temmuz 1980 yılında istanbul da dünyaya gelen güzel oyuncu  1,75 boyunda olup gözleri ela renklidir. Kiraz mevsimi ışık rolü ile oldukça beğeni toplayan başarılı oyuncu dizide ayazın en yakın arkadaşı olup samimi ve dobra kişiliği ile ön planda duruyor. Ayaz ile birbirlerinden hoşlandıklarını biliyor ama birbirlerine açılmakta zorlanırlar. Okulu bitirdikten sonra otoriter bir yaşam sürdürüp ve kariyer yapmak için öykünün okuduğu bölümde öğretmenin asistanı olmaya karar verir.

Ekran başına kitleyerek gençlerin ilgili odağı olan kiraz mevsimi dizi hakkında detaylı bilgileri okuyarak bilmek yerine izlemenizi tavsiye ediyoruz. Bu yazımız da siz değerli ziyaretçilerimiz için adını belkide ilk defa duyduğunuz kiraz mevsimi ışık rolüyle dikkatleri üzerine toplayan güzel oyuncunun resimlerini sizler için derledik.

Kiraz Mevsimi Işık – Nil Özkul

kiraz mevsimi, kiraz mevsimi ışık, kiraz mevsimi ışık çizimleri, kiraz mevsimi ışık makyajı, kiraz mevsimi görseller, kiraz mevsimi ışık makyaj, kiraz mevsimi ışık elbise çizimler, kiraz mevsimi cizimler, kiraz mevsimi ışıkın saç modelleri, kiraz mevsimi ışığın saç rengi

 

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2021 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.