Kısa Saç Modelleri

Kısa Saç Modelleri

Üşengeç bayanların tercih ettiği kısa saç modelleri oldukça pratik. Saçlarınıza fazla zaman harcamadan güzel görünmesini istiyorsanız kesinlikle bu modelleri denemelisiniz. Kısa saç modelleri arasında yer alan katlı bob kesim, dağınık kullanılan bir model. Uzun yıllar boyunca trend olan bu saç modeli saçın ön kısmı yan kısımlara göre daha kısa oluyor. Buna ek olarak saçın ön kısmında burun hizasından itibaren katlar bulunuyor. Bu saç modeli çok daha hacimli görünüyor. Saçlarınızı şekillendirirken köpük kullanabilirsiniz.

Küt Saç Modeli

Önleri hareketli kısa saç modeli de bu sezonun en tercih edilen modellerinden birisi. Çene hizasında önlerde katları bulunan hareketli kısa saç modellerinden birisi. Saçınızı yıkayıp köpükle biraz şekil verdikten sonra saçınız dışarı çıkmak için hazır olacak. Küt saç modeli çok eskiden beri popüler olan bir saç modeli. Son dönemlerde sosyal medyada ve sokak modasında sıkça karşımıza çıkan bu saç modeli ile çok havalı bir görünüm elde edebilirsiniz. Düz ya da dalgalı saçlara sahipseniz kesinlikle bu modeli denemelisiniz.

Perçemli Saç Modeli

Kısa Saç Modelleri

Sıcak havalar yüzünden uzun saçlarınızdan kurtulmak isteyebilirsiniz. Eğer uzun süredir uzun saçlara sahipseniz ve radikal bir değişim yapmak istiyorsanız pixie saç modelini deneyebilirsiniz. Önden arkaya doğru kısalan bu saç modeli farklılık arayışınızda yardımcınız olacaktır. Saçın arka kısmı katlar nedeniyle doğal hacimli bir görünümde olurlar. Bu saç modelinin en güzel yanıysa şekillendirmeye ihtiyacı olmaması. Hem kadınsı hem de çarpıcı bir görünüm sergileyebilirsiniz. Günlük kullanımda oldukça avantajlı olan bu saç modelini denemenizi tavsiye ediyoruz.

Kısa Saç Modeli

Choppy denilen saç kesimi de kısa saç modeli isteyen kadınlar için ideal olacaktır. Uzun perçemlerin bulunduğu ve arkaya doğru uzayan bu saç modeli oldukça kadınsı bir görünüm sergiliyor. Dağınık bir görünüme sahip olduğu için şekillendirmek için çok uğraşmazsınız. Banyodan çıktıktan sonra dilerseniz köpük kullanarak hafif bir şekil verebilirsiniz. Saçlarınız ince telli ise boyun hizasındaki perçemli kısa saç modellerine göz atabilirsiniz. Ancak saçınız kıvırcıksa bu saç modelini sürekli şekillendirmek zorunda kalabilirsiniz. Düz saçlılar gün boyu istedikleri gibi kullanabilirler.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Omuz Dövme Modelleri başlıklı konuda; 2018 omuz dövme desenleri, 2018 omuz dövme modelleri ve omuz dövme desenleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.