Kıskanç Sevgili İle Başa Çıkmanın Yolları

Kıskanç Sevgili İle Başa Çıkmanın Yolları

Kıskanç Sevgili İle Başa Çıkmanın Yolları

İlişkilerde kıskançlık en büyük problemlerden biridir. Her iki taraf da kıskanılmayı ister. Ancak her şey dozunda güzeldir. Kıskançlığın fazla olduğu durumlar birbirinden kötü sorunları da beraberinde getirmektedir. Her şeyin dozunda olması çok önemlidir. Aksi takdirde durum ilişkilerin bozulmasına hatta bitmesine yol açacaktır. Kıskanç Sevgili İle Başa Çıkmanın Yolları nda onun gibi davranmak en yanlış karar olur. Eğer karşı taraf gereğinden fazla kıskanç ise bu durumda ilk önce durumu anlatmak için konuşulmalıdır.

Kıskanç Sevgili İle Başa Çıkmanın Yolları her zaman kesin sonuçlar vermeyebilir. Bu tamamen karşı tarafın karakteristik özelliklerine ve kişiliğine bağlıdır. Kıskanç sevgili için öncelikle onun güveninin kazanılması gerekir. Bu nedenle arkadaş çevresi ve yakın dostlarla onu tanıştırmış olmak güzel bir adım olacaktır.

Dışarı o olmadan çıkıldığı zamanlarda kendisinin merak edebileceği şeyleri düşünmek gerekir. Bu sayede o daha sormadan aradığı zamanlarda onun sorularına küçük küçük cevaplar vererek onu rahatlamak iyi olacaktır. Bu durumun önüne geçmek için arkadaşlarınızla güzel bir organizasyon yaparak sevgilinizi onlarla aynı ortamda buluşturup iyi bir plan hazırlamak iyi bir seçenek olacaktır.

Partneri mutlu etmek için giyim tarzında değişiklik yapmak, arkadaş çevresini değiştirip olan arkadaşlar ile araya mesafe koymak gibi kişilikten ödün verilecek davranışlarda bulunmamak gerekir. Bu durum ilişkiye en çok zararı veren davranışlardan biridir. Hem kişilikten ödün vererek olunmayan biri gibi davranmak her iki tarafı da mutsuz eder, dolayısıyla ilişkide sorunlara neden olur. Hem de partner olan taraf her istediğini yaptırabileceğini fark ettiği anda ilişkinin kontrolü tamamen ona geçer. Bu durumda yapılabilecek en doğru şey sevgiliye karşı ona karşı olan aşka inandırmak ve onun dışında kalan kadınlarla ya da erkeklerle ilgilenilmediğini ona hissettirmektir. Bu şekilde güveni kazanarak kıskançlık seviyesini azaltmak mümkün olur. Kıskançlık insanları ve insan ilişkilerini zedeleyen bir duygudur. Ancak dozunda olduğu sürece sıkıntı olmaz. Bu sayede ilişkileri korumak mümkündür. Daima her duygunun dozunda olması ilişkiyi zinde ve taze tutar.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Bahar Alerjisi Nasıl Geçer? başlıklı konuda; Bahar Alerjisi, Bahar Alerjisi Nasıl Geçer? ve Bahar Alerjisi Tedavisi hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.