Aktif Moda

Kışlık Ekose Etek Modelleri

Kışlık Ekose Etek Modelleri

Kışlık eteklerin en önemli özellikleri kışın kar yağsa bile bizi sıcak tutmalarıdır. Ekose etek modelleri ise bu özelliği kesinlikle karşılıyor. Ekose etek modellerinin kumaşı ekose kumaş olduğu için zaten güzel bir yapıya sahiptir. Özellikle de hem yazlık ince kumaşa sahip hem de kışlık için kalın bir kumaşa sahip. Buda elbiseyi güzel yapan konulardan biri. Ekosenin deseni enine ve boyuna çizgilerin olması. Bu da kare bir desene sahip olmasını sağlamaktadır. Kışlık ekose etek modelleri hem sizi çok şık gösterecek hem de üşümenizi engelleyecek.

Kışlık Ekose Etek Modelleri

Kışlık Ekose Etek Modelleri Uzun Etekler

Ekose kumaşın hem yazlık hem de kışlık kumaşı olduğu için üşüme ya da çok ısınma sorunu çok fazla yaşanmıyor. Buna rağmen daha fazla üşümemek için ya da uzun eteği daha şık buluyorsanız bu kışlık ekose etek modellerinden uzun etek modellerini kullanabilirsiniz. Hem çok güzel olan bu ekose model etek aynı zamanda da sizin üşümenizi engelleyecektir. Özellikle de balıkçı yaka olan kazaklarla ya da bir gömlekle daha güzel görünmekte. Bu modeli hem okula giderken hem işe giderken hem de misafirliğe giderken kullanabilirsiniz. Dahası doğru kombinleri yaparak bir davette bile kullanabilirsiniz. O zaman kışlık ekose etek modelleri nasıl kombin yapılır beraber bakalım. Eminim sizde çok seveceksiniz ve dolabınızda sürekli bulundurmak isteyeceksiniz.

Kışlık Ekose Etek Modelleri

Bu model aslında çok uzun değil ama 2021 senesinde moda olan etek boylarından biri. Bu etek boyunun böyle olması giyeceğiniz kombini oldukça zarif gösterecek. Özellikle önünde ki düğme detayları hem kolay giyinebilmeyi sağlayacak hem de sizi olduğunuzdan daha şık gösterecek. Arkası uzun önü kısa olan bu kırmızı ekose etek modelini çizgileri ile uyumlu olması için siyah bir crop ya da yine siyah kışlık dar bir kazak ile kombin yapabilirsiniz. Altına gideceğiniz yere göre siyah spor ayakkabı ya da siyah topuklu sandaleti kullanabilirsiniz. Saçlarınızı dileğinize göre açık bırakabilir ve üzerinize giyeceğiniz kıyafetin yakısına göre kolye takabilirsiniz.

Kışlık Ekose Etek Modelleri

Kışlık Ekose Kısa Etek Modelleri

Özellikle ekose modelleri kısa olan eteklere çok yakışmaktadır. Sarı renkte olan bu ekose etek modelini gördüğünüz zaman içiniz ısınacak. Bunun sebebi ilk bakışta da kumaşın kalınlığının kendini belli etmesi. Bu model eteğin rengi sayesinde bu etek sizlerin sonbahara daha uyumlu geçmenizi sağlayacak. Soluk rengi ile sonbaharın renkleri olan kahverengiye uyum sağlayacak. Kahverengi bot ile haki renginde dar boğazlı kazak bu etek ile uygun kombin yapmanızı sağlayacak. Çok güzel olan bu kombini isterseniz günlük hayatta isterseniz işte ve okulda giyebilirsiniz. Saçınızın modelini isteğinize göre açabilir ya da toplayabilirsiniz. Eminim çok şık görüneceksiniz ve kullandıkça kullanma isteğiniz artacaktır.

Kışlık Ekose Etek Modelleri

Ekose model etek deyince aslında aklımıza ilk olarak kırmızı renk geliyor. Bu model özellikle en çok kırmızı renkte kullanılıyor. Ekose desenlere sahip olan bu kışlık ekose etek modelinin büyük karelere sahip. Özellikle de transparan kola sahip olan bu bluz ile özel bir davete katılabilirsiniz ya da bir nikaha gidebilirsiniz. Eğer gömlek ile kullanırsanız daha profesyonel bir görünüme sahip olursunuz. Bu modeli balıkçı yaka olan siyah bir kazak ile kombin yapabilirsiniz. Giyeceğiniz kazağın ön parçasını eteğin ön kısmına azıcık sokuşturabilirsiniz. Altında siyah postal giyerek bu modeli çok şık kışlık ve spor şeklinde kombin yapabilirsiniz. Dilerseniz eteklerin altına kışlık külotlu çorap giyebilirsiniz. Böylelikle bacaklarınız kış için üşümemiş olur ve eteğe de hareketlilik katar.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz En Güzel Gecelik Modelleri başlıklı konuda; en güzel gecelik modelleri, Gecelik Modelleri ve Güzel Gecelik Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof