Aktif Moda

Kışlık Etek Kombinleri 2020

13.04.2020
363
Kışlık Etek Kombinleri 2020

Sokak modasında etek çok tercih ediliyor. Kış aylarında havaların soğukluğu nedeni ile etek tercih edilmiyor. Kışlık etek kombinleri 2020 sezonunda şık görünmek için tercih edilebilir. Kalın külotlu çoraplarla birlikte kısa etekleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu sezon özellikle ekose desenli etek modelleri ön plana çıkıyor. Uzun boylu hanımlar biraz daha kısa etek modellerini tercih ederek çok daha şık görünebilirler. Özellikle uzun çorap çizme modelleri ile birlikte bu etekler çok şık görünüyor.

2020 Sonbahar – Kış Etek Kombinleri

2020 Kış Etek Modelleri

Ofis için biraz daha şık görünmek isteyen hanımlar uzun etek modellerini tercih edebilirler. Özellikle diz altına gelen etek modellerini tercih ederek çok şık görünebilirsiniz. Bu eteğin üzerine işlemeli ya da dantel detaylı gömlek modellerini tercih edebilirsiniz. Kışlık etek kombinleri 2020 sezonunda biraz daha renkli kombinler tercih edebilirsiniz. Ekose gömlekler ile koyu mavi ya da siyah kot etek modelleri ile birlikte çok spor görünen bir kombin tercih edebilirsiniz. Kombininizi kısa siyah deri botlar ile tamamlayabilirsiniz.

Biraz daha şık görünmek isteyen hanımlar kabarık etekleri tercih edebilirler. Kalın ve kaba kumaştan yapılan etek modellerini tercih edebilirsiniz. Diz hizasına gelen kabarık etek modelleri özel etkinlere katılacak hanımlar tarafından tercih edilebilir. Bu etek modellerinin altına genellikle stiletto ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Biraz daha şık görünmek için kalın topuklu bot modellerini tercih edebilirsiniz. Bu sezon biraz daha şık görünmek isteyen hanımlar deri etek modellerini tercih edebilirler. Özellikle ofiste çalışan hanımlar çok daha şık görünmek için bu etekleri tercih edebilirler.

2020 Sonbahar – Kış Etek Modelleri

2020 Sonbahar – Kış Etek Modelleri

Yeni sezonda şık görünmek isteyen hanımlar siyah beyaz ekose etekleri tercih edebilirler. Bu eteğin üzerine bol boğazlı kazak modellerinden tercih edebilirsiniz. Bu sayede çok daha şık görünebilirsiniz. Kışlık etek kombinleri 2020 sezonunda çok daha şık görünmek için uygun. Uzun boylu hanımlar bu etek modeli ile birlikte uzun çorap çizmeleri tercih edebilirsiniz. Kısa boylu hanımlar kalın topuklu ayakkabı modellerini tercih ederek çok daha şık görünebilirler.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Sefamerve Pardesü Modelleri 2020 başlıklı konuda; aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof